Zapraszamy do uczestniczenia w turnieju “Pomaga[J]my”. Organizujemy turniej dla Julki Rówczyńskiej

W sobotę 11 stycznia niech nas połączą serca, razem możemy czynić dobro. Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w charytatywnym turnieju “Pomaga[J]my”, który jest poświęcony Julce Rówczyńskiej

W sobotę 11 stycznia staniemy przed wielkim wyzwaniem, będziemy mieli okazję do dzielenia się swoim sercem. Jeziorak Iława organizuje turniej “Pomaga[J]my”, z którego cały dochód zostanie przeznaczony na leczenie małej Julki z Nowego Miasta Lubawskiego. Julka walczy bardzo dzielnie, fundacji “siepomaga” udało się zebrać ponad pięć milionów złotych. Musimy zebrać jeszcze ponad pięć milionów, by nasza dzielna wojowniczka mogła odbyć leczenie w Staniach Zjednoczonych.

Od godziny 9:00 do 15:00 będziemy mieli możliwość wspólnego dzielenia się dobrem, a ono zawsze wraca! Przed wejściem będzie można nabyć dobrowolnie bilet – cegiełkę.

Przez blisko sześć godzin będzie można wesprzeć zbiórkę uczestnicząc w biegu, konkursie rzutów karnych, żonglerki piłką, grając w tenisa stołowego, w wyciskaniu odważników. Będzie również karaoke dla każdego. Przez te wszystkie godziny będzie można wrzucić datek do puszki.

W turnieju piłkarskim wezmą udział czołowe ekipy forBET IV ligi, takie jak: Jeziorak Iława, GKS Wikielec, Motor Lubawa i Polonia Lidzbark Warmiński. Także pojawią się grający w lidze okręgowej piłkarze Unii Susz i Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie.

Ciekawostką jest to, że można wylicytować podczas aukcji charytatywnej możliwość zagrania w każdej z drużyn, która będzie brać udział w turnieju!

Całość zebranej kwoty będzie przekazana na wsparcie zbiórki.

Patronami Medialnymi są:
Kurier Iławski, TVP3 Olsztyn, Gazeta Iławska, Info Iława, Gazeta Olsztyńska, Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej, Meloradio .

Patronami są również:

Miasto Iława i Iławskie Centrum Sportu Turystyki i Rekreacji.

Dziękujemy za udzielenia patronatów, a także wszelką okazaną pomoc!

// Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji