Zapraszamy na mecz z Sokołem Ostróda!

Piłkarze Jezioraka od wtorku „ładują akumulatory” przed rozpoczęciem nowego sezonu forBET IV ligi. Po serii ciężkich treningów czeka ich sparingowy sprawdzian. W sobotę o godzinie 11:00 na stadionie przy ul. Sienkiewicza w Iławie Jeziorowcy rozegrają pierwszy sparing w okresie przygotowawczym.
 
Przygotowania do nowego sezonu rozpoczniemy sparingiem z III-ligowym Sokołem Ostróda. Nasz sobotni rywal trzecioligowe rozgrywki minionego sezonu ukończył na wysokim 5. miejscu w tabeli.

Zespół, który jeszcze do niedawna prowadził Jarosław Kotas ma bardzo bogatą historię potyczek z Jeziorakiem, chociaż przez ostatnie lata tylko w meczach kontrolnych. Zespół z Ostródy aktualnie prowadzi Piotr Kołc, który objął stanowisko po Jarosławie Kotasie. Warto nadmienić, że pełni funkcję grającego trenera – podobnie jak Wojciech Figurski oraz to, że grał dla Jezioraka w sezonie 2009/2010.

Drużyna z Ostródy to zupełnie inny zespół, niż ten z którym mieliśmy okazję mierzyć się ostatnio… czyli półtora roku temu. Wtedy również Sokół był naszym sparingpartnerem, a spotkanie zakończyło się porażką Jezioraka 0:1. Bramkę zdobył Arkadiusz Gajewski, którego już nie ma w klubie z Ostródy. Przed rozpoczęciem nowego sezonu Sokół dokonał kilku ciekawych wzmocnień. Ostródzianie pozyskali zawodników z drugoligową przeszłością, wydaje się więc, że przed drużyną Jezioraka bardzo wymagający przeciwnik.

Jeziorak również zmienił się od czasu tamtej potyczki. Nowych zawodników w drużynie Wojciecha Figurskiego przedstawialiśmy w relacji z pierwszego treningu. Na ten moment możemy dodać, że treningi z drużyną rozpoczął Grzegorz Kochalski, który ostatnie trzy sezony spędził w Olimpii Grudziądz.

Mecz rozpocznie się w sobotę 13 lipca o godzinie 11:00 na Stadionie Miejskim w Iławie przy ulicy Sienkiewicza 1. Wstęp wolny!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji