Zawbud/No Name drugi w Płocku. Mateusz Sławiński zaproszony przez Wisłę

Zespół sponsora Jezioraka Łukasza Zawłockiego kolejny raz wystąpił, w ogólnopolskim turnieju Płock Cup, który jest dziełem Szymona Marciniaka i jego brata Tomasza. Najlepszy obecnie sędzia na świecie prowadził mecze wspomnianego turnieju, w którym drugie miejsce zajął zespół ZawBud/No Name Iława. Dodajmy, że świetny występ 14-letniego bramkarza Mateusza Sławińskiego zaowocował tym, że został zaproszony na testy przez Wisłę Płock!

W dwudniowym, weekendowym turnieju udział wzięło trzydzieści dwie drużyny. Do Płocka kolejny raz pojechała drużyna ZawBudu, który jako ZawBud/No Name Iława ponownie osiągnęła dobry, a nawet bardzo dobry wynik. Iławska ekipa doskonale jest znana z występów w Iławskiej Lidze Futsalu i Pucharze Polski.

Wiceprezes i sponsor Jezioraka Łukasz Zawłocki zorganizował drużynę, która występowała w grupie A. Grupę oczywiście wygrała. Dzień później iławianie, wśród których wystąpili; między innymi byli i obecni piłkarze Jezioraka dotarła do wielkiego finału. Po rzutach karnych przegrali z Red Devils Chojnice. Red Devils występują w pierwszej lidze futsalu.

Świetna dyspozycja naszego zespołu zaowocowała w indywidualne wyróżnienia. Królem strzelców został Radosław Kruczkowski (siedem goli), a statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju odebrał 14-letni zawodnik Jezioraka Mateusz Sławiński. Świetny występ Mateusza sprawił, że został zaproszony na konsultację szkoleniową przez Wisłę Płock! Jest wychowankiem IKS i programu szkolenia bramkarzy, który prowadzi obecnie trener UEFA B Grzegorz Sobiech.

14-letni Mateusz Sławiński odebrał z rąk Tomasza Marciniaka statuetkę dla najlepszego bramkarza turnieju.

ZAWBUD/NO NAME IŁAWA: Mateusz Sławiński – Rafał Kruczkowski, Radosław Kruczkowski, Mateusz Jajkowski, Szymon Jajkowski, Maciej Maśkiewicz, Michał Kwiatkowski, Tomasz Sedlewski.

Gratulujemy zajęcia drugiego miejsca!

red., foto: organizatorzy

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji