To już drugi sezon z ZINA. ZINA Sport jest sponsorem technicznym Klubu JEZIORAK Iława.

Zina Sport został Oficjalnym Partnerem Jezioraka Iława 6 sierpnia 2021 roku. W myśl porozumienia polski producent odzieży i akcesoriów sportowych będzie ubierał pierwszy zespół „Jeziorowców”, a także wszystkie drużyny młodzieżowe. Jeziorak Iława należy tym samym do licznej rodziny partnerów Zina.

ZINA to marka specjalizującą się w projektowaniu, produkcji i sprzedaży wysokiej klasy odzieży i akcesoriów piłkarskich. Jest jedną z największych firm z polskim rodowodem działających w sektorze activewear. Od 2004 roku ZINA bierze aktywny udział w rozwoju rynku odzieży sportowej w Polsce. Jest najaktywniejszą marką występującą na boiskach Ekstraklasy oraz I i II ligi.
Piłka nożna łączy, dlatego produkty ZINA adresowane są zarówno dla profesjonalistów jak i amatorów i pasjonatów piłki nożnej. Zina współpracuje z wiodącymi polskimi i klubami sportowymi i związkami piłkarskimi. Ubiera piłkarzy i piłkarki wielu drużyn półamatorskich, amatorskich oraz uczniowskich klubów sportowych.

Aktualne komplety strojów meczowych “Jeziorowców” na sezon ligowy 2022/23 został ufundowany przez firmę Zina Sport. Dla wszystkich zawodników, trenerów, rodziców zawodników z grup młodzieżowych Jezioraka Iława przygotowaliśmy specjalne oferty na sprzęt piłkarski Zina.

Z myślą o kibicach mamy przygotowane dedykowane koszulki meczowe Jezioraka Iława, które są już do nabycia w klubowym sklepie. Oczywiście stale będziemy powiększali asortyment produktów ZINA z herbem Jezioraka oraz gadżetów iławskiego klubu.

Serdecznie dziękujemy za okazanie zaufania i liczymy na długą, owocną współpracę!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji