Zostań członkiem klubu w grudniu i odbierz smycz gratis!

Darmowy wstęp na wszystkie mecze piłki nożnej i piłki ręcznej w 2019 roku, głos na Walnym Zebraniu, zniżki u Partnerów Handlowych Jezioraka oraz plastikowa karta ze zdjęciem – taki pakiet korzyści gwarantujemy każdemu Kibicowi, który wypełni deklarację członkowską i dołączy do Rodziny Jezioraka. Do każdej legitymacji wyrobionej w grudniu smycz gratis! Serdecznie zapraszamy!
 
Zarząd Iławskiego Towarzystwa Sportowego uchwalił, że w 2019 roku składka członkowska wynosić będzie 80 zł dla osób powyżej 16 roku życia oraz 30 zł dla ludzi młodszych. Osoby, które były członkami klubu w poprzednim roku nie muszą kolejny raz składać deklaracji. Natomiast osoby chcące dołączyć do Rodziny Jezioraka powinny wypełnić deklarację członkowską i dostarczyć ją do klubu. Można to zrobić na dwa sposoby.
 
                                                            Pobierz deklarację członkowską Jezioraka
 
Osobiście w klubie
Siedziba Jezioraka na stadionie przy ul. Sienkiewicza 1 otwarta jest od poniedziałku do piątku. Dodatkowo można umawiać się z wiceprezesem klubu Zbigniewem Szczypińskim w innych terminach, dzwoniąc wcześniej na numer 604 757 526 oraz osobą zajmującą się sekretariatem Jakubem Pączkowskim pod nr 660 277 652. Należy posiadać przy sobie dokument tożsamości oraz zdjęcie (lub przekazać je na nośniku danych). Deklarację członkowską można wypełnić na miejscu lub przynieść pobraną wcześniej z oficjalnej strony Jezioraka jeziorakilawa.pl i wypełnioną.
 
Przez Internet
Deklarację można także dostarczyć drogą elektroniczną na adres sekretariat@jeziorakilawa.pl . W treści należy podać imię i nazwisko, sekcję do której chce należeć członek (piłka nożna, piłka ręczna, sztuki walki, tenis stołowy) oraz numer PESEL. W załączniku należy także przesłać swoje zdjęcie oraz dowód wpłaty składki członkowskiej na konto bankowe klubu.
 
Dane do przelewu
Bank Spółdzielczy w Iławie
95 8831 0002 2001 0002 9492 0001
Tytułem: Legitymacja członka klubu, imię i nazwisko, sekcja
 
Korzyści
Legitymacja członkowska ważna jest przez cały 2019 rok i uprawnia do bezpłatnego wstępu na wszystkie imprezy organizowane przez wszystkie sekcje Jezioraka. Ponadto posiadacz legitymacji może liczyć na zniżki u Partnerów Handlowych Jezioraka. Członkostwo w klubie upoważnia także do głosu podczas Walnego Zebrania.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji