Zostań wolontariuszem sportowym w Jezioraku!

Masz trochę wolnego czasu i chcesz pomóc swojemu klubowi? Lubisz pisać teksty, artykuły? Zbierasz informacje na temat piłki nożnej i nie tylko? Programy graficzne nie są Ci obce? A może urodziłeś się z kamerą i aparatem w ręku? Wystarczą szczere chęci, żebyś dołączył do naszego zespołu. Przeżyjesz coś niezwykłego, poznasz nowych ludzi, a organizacja imprezy będzie zależała także od Ciebie.
 
Wolontariuszem może zostać każdy, niezależnie od płci i wieku, kto spełnia następujące wymagania: ukończył min. 16 lat, jest gotowy poświęcić swój czas na przygotowanie i pomoc w czasie meczów na Stadionie Miejskim w Iławie lub na wyjazdach, lubi kontakt i pracę z ludźmi, interesuje się sportem. Zakres wolontariatu: pomoc organizacyjna, pomoc sekcji medialnej.
 
Zapewniamy wszystkim wolontariuszom: kamizelkę odblaskową – wejście na płytę boiska, posiłek/catering – podczas meczów, ewentualne odpowiednie szkolenie potrzebne do wykonywania zadań, udział w życiu codziennym i świątecznym Klubu, niezapomniane doświadczenia!
 
Nie dostaniesz za to pieniędzy, ale zyskasz doświadczenie, umiejętności, wspaniały wpis w CV i poznasz nowych ludzi. Wystawimy Ci również zaświadczenie o pełnionym wolontariacie z pieczątką klubu!
 
Kontakt:
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji