Zupełnie inna drużyna. Unia Susz – Jeziorak Iława 0:3 (0:2)

Dużo walki i zaangażowania w każdym fragmencie boiska oraz wybroniona przez Kamila Jędrzejewskiego sytuacja “sam na sam”. Po fatalnym rozpoczęciu sezonu Jeziorak wreszcie pokazał, jak potrafi grać w piłkę. Najpierw Daniel Madej wykorzystał rzut karny podyktowany za faul na Wojciechu Figurskim, podwyższył tuż przed przerwą Figurski, a w drugiej połowie meczu wynik ustalił Arkadiusz Kuciński. Jeziorak pokonał Unię Susz 3:0 (2:0).

Unia Susz – Jeziorak Iława 0:3 (0:2)
Madej 12 (k), Figurski 45, Kuciński 51

Żółte kratki: Suchocki, Foj, Słomski

Jeziorak: Jędrzejewski (83 Mazurowski), Foj (85 Kaźmierski), Kressin, Ksiuk, Słomski, Kuciński (80 Galas), Parulis, Święty (74 Rzeźnikiewicz), Madej (67 Gula), Suchocki, Figurski (77 Krajewski)

Skład sędziowski: Szczerbowicz Marcin (sędzia główny),  Dobrzyński Łukasz (asystent) oraz Markowicz Paweł (asystent).