Zwycięstwo jest nam potrzebne. Pisa Barczewo – Jeziorak Iława

Dziś o godzinie 16:00 piłkarze Jezioraka rozegrają spotkanie w ramach 19. kolejki forBET IV ligi. Iławianie pojadą do Barczew, gdzie podejmą lokalną Pisę.

Ostatnie dwa tygodnie nie były udane na piłkarzy Iławskiego Klubu Sportowego. Porażka w Dobrym Mieście i bezbramkowy remis z Motorem Lubawa sprawiły, że podopieczni trenera Wojciecha Tarnowskiego zajmują trzecie miejsce, tracąc dwa punkty do Huraganu Morąg i siedem do Concordii. Warto dodać, że za nami jest mająca również 35. punkty Granica Ketrzyn, Polonia Lidzbark Warmiński, która zdobyła 34. oczka, a także mająca o punkt mniej Mrągowia. Okazuje się, że do końca sezonu będziemy świadkami fascynującej walki o kształt podium. Wszystko więc w rękach, a raczej nogach naszych piłkarzy, których musimy wspierać!

Pisa Barczerwo zajmuje dziewiąte miejsce w ligowej tabeli, zgromadziła 23. punkty. Drużyna Pawła Radziwona ostatnio przegrała w Morągu z Huraganem 1:3, mimo że prowadziła po golu Marka Paprockiego. Dwa tygodnie temu Pisa pokonała Mazur Ełk 3:1, klasycznego hat-tricka w drugiej połowie zdobył Konrad Kierstan.

W sobotę 28 sierpnia, w meczu czwartej kolejki, barczewianie wykorzystali nieskuteczność Jezioraka, wygrywając w Iławie po bramce Kacpra Nawrockiego w 45. minucie. Wszyscy liczymy na rewanż naszych piłkarzy!

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 16 w Barczewie, na stadionie mieszczącym się przy ulicy Północnej 14.

Dzisiejszy mecz poprowadzą: Piotr Cierpicki (sędzia główny), Adam Lewkowicz (asystent nr 1), Gabriela Dymidziuk (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec