Akademia IKS Jeziorak: Formularz zgłoszeniowy i dziennik elektroniczny dla rodziców zawodników

Rodzice zawodników trenujących w Akademii IKS Jeziorak Iława, mogą za pośrednictwem naszej strony posługiwać się dziennikiem elektronicznym. Od teraz poprzez naszą stronę i ProTrainUp opiekunowie mogą zgłaszać zawodników do naszej Akademii, która cały czas ma otwarte nabory we wszystkich grupach. Zapraszamy do obejrzenia tego, w jaki sposób należy zgłaszać zawodników, a także korzystać z dziennika.

Na naszej stronie internetowej, przy współpracy z ProTrainUp stworzyliśmy możliwość elektronicznego zapisywania młodych zawodników na zajęcia, a także korzystania z dziennika elektornicznego. Niedługo rodzice i opiekunowie prawni otrzymają hasła i loginy do dziennika, poprzez który będą mieli możliwość sprawdzenia m.in. wyniki testów, listę obecności itd.

Wchodzimy na stronę jeziorakilawa.pl.
Wchodzimy w zakładkę „Akademia. W przypadku chęci zapisania dziecka na zajęcia sportowe klikamy zakładkę „rekrutacja. Kiedy chcemy sprawdzić obecność zawodnika bądź inne funkcje, wówczas wchodzimy w „dziennik elektroniczny.
Po kliknięciu zakładkę „rekrutacja” wypełniamy ten oto formularz zgłoszeniowy.
Po wejściu w zakładkę „dziennik elektroniczny” mamy możliwość sprawdzenia rozwoju zawodnika. Wystarczy wpisać login bądź e-mail i hasło.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji