Akademia IKS Jeziorak Iława z nowym systemem zarządzania

Jest Nam niezmiernie miło poinformować, że wraz z końcem lipca Nasza Akademia podpisała umowę z ProTrainUp na wprowadzenie profesjonalnego systemu zarządzania klubem sportowym.

“To dla nas duży powód do radości, że kolejny zasłużony klub z województwa warmińsko-mazurskiego dołączył do grona klubów korzystających z ProTrainUp, a jest ich już ponad 550 na świecie. Jesteśmy przekonani, że Jeziorak dzięki wprowadzeniu systemu informatycznego, zrobi spory krok naprzód w obszarze planowania pracy, jej ewaluacji, jak i również w kwestiach usprawnienia komunikacji oraz zarządzaniu procesami organizacyjno-szkoleniowymi. Liczymy, że za wzorem Jezioraka pójdą kolejne okoliczne kluby i akademie sportowe”- Tomasz Cybulski Co-Founder & CMO ProTrainUp.

Cieszę się, że udało nam się podjąć współpracę z ProTrainUp. Wprowadzenie profesjonalnego systemu zarzadzania Akademią pozwoli zrobić nam bardzo duży krok do przodu, jeśli chodzi o sprawy organizacyjne i szkoleniowe.  Na chwilę obecną jesteśmy w trakcie wdrażania systemu, a  trenerzy Naszej Akademii przejdą niebawem szkolenie online dotyczące obsługi systemu. Dodatkowo będziemy mieli dostęp do specjalnego programu SportLiveTag, dzięki któremu będziemy w stanie robić profesjonalne analizy video. Z systemu ProTrainUp korzystają kluby Ekstraklasy, m.in. Lechia Gdańsk, Pogoń Szczecin, Śląsk Wrocław, czy też Zagłębie Lubin”- Bartłomiej Boros, Koordynator Akademii IKS Jeziorak Iława.

Witamy bardzo serdecznie na pokładzie. Wierzymy i liczymy na to, że wspólnie będziemy cieszyć się z sukcesów Jezioraka, a także że dzięki  ProTrainUp będzie cały czas podnosił się poziom szkolenia w Jezioraku, będą powstawać coraz lesze analizy wideo, na czym skorzystają wszystkie grupy, w tym drużyn seniorów.  ProTrainUp życzymy samych sukcesów, kolejnych zadowolonych partnerskich klubów!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji