Alan Klimek piłkarzem Jezioraka Iława

W piątkowy wieczór Jeziorak oficjalnie zatwierdził wypożyczenie 19-letniego Alana Klimka. Grający na pozycji napastnika piłkarz ostatnie półtora roku spędził w GKS Wikielec, z którym wywalczył awans do III ligi.

Alan Klimek w obecnym sezonie na boiskach III ligi rozegrał dziewięć spotkań, z czego dwa rozpoczął w wyjściowym składzie. W sezonie 2022/2023 przyczynił się do awansu klubu z Wikielca. Wystąpił w 29 meczach, w których rozegrał łącznie 1456 minut i strzelił dziesięć goli. Wystąpił również w meczu Pucharu Polski z Zagłębiem Sosnowiec, rozgrywając ostatnie dwadzieścia dwie minuty.

„Klimas” na zasadzie wypożyczenia przechodzi do zespołu trenera Jarosława Chodowca. – „Jestem bardzo zadowolony z tego, że wypożyczenie doszło do skutku. Uważam, że klub obecnie nie znajduje się w miejscu, w którym powinien się znajdować, dlatego dołożę wszelkich starań ku temu, aby kibice znów mogli się cieszyć wynikami swojej drużyny. Mam nadzieję, że nikogo tutaj nie zawiodę. Do zobaczenia na stadionie”. – powiedział nam Alan po prezentacji. Życzymy powodzenia, omijania przez kontuzje, wiele goli i zwycięstw.

red.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji