Baumar na dłużej z Jeziorowcami!

Iławski Klub Sportowy „Jeziorak” Iława chciałby podzielić się z Państwem znakomitą informacją. Otóż kolejny partner biznesowy, a zarazem dobroczyńca naszego klubu przedłużył umowę o świadczenia usług sponsorsko-reklamowych. Tą firmą jest Baumar, której właścicielem jest pan Marcin Markowski.

Zarząd klubu, na czele z prezesem Tomaszem Radziwilskim pragnie poinformować, o przedłużeniu kolejnej umowy sponsorskiej. Dalej z Jeziorakiem grać będzie firma Baumar, należąca do kibica Jezioraka, pana Marcina Markowskiego.

Baumar specjalizuje się w branży budowlanej, a mieści się w Krefeld niedaleko Dortmundu. Pan Marcin (będący również kibicem Borussii Dortmund), wyjechał do kraju naszego zachodniego sąsiada przed piętnastu laty, gdzie stworzył i rozwinął działalność gospodarczą. Od 2017 roku wspiera Jeziorak, wówczas iławianie występowali w klasie okręgowej. Jak sam mówi, jest lokalnym patriotą, a Jeziorak zawsze był mu bliski. – Od lat z rodziną mieszkam i pracuję w Niemczech. Prowadzę tu firmę BAUMAR, zajmującą się głównie pracami wykończeniowymi. Zleceń jest dużo, trudniej o fachowców. Chętnym do pracy w Niemczech zawsze pomogę i zapraszam. Tu mieszkam i pracuję, ale w moim sercu zawsze są rodzinne strony i chętnie pomagam. Czuję się lokalnym patriotą i zachęcam innych, których podobnie jak mnie – życie zmusiło do wyjazdu za pieniędzmi. Pracujmy, zarabiajmy, pomagajmy i wracajmy czym prędzej. – powiedział nasz dobroczyńca.

Panu Marcinowi dziękujemy za wsparcie. Rozwijajmy się razem!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji