Czas na młodych elblążan. Przed meczem Jeziorak Iława – Olimpia II Elbląg

Jutro o godzinie 14:00 piłkarze Jezioraka Iława rozegrają kolejny mecz. W spotkaniu ósmej kolejki forBET IV ligi, iławianie zagrają z rezerwami Olimpii Elbląg. Mecz rozpocznie się o godzinie 14:00.

Przed podopiecznymi trenera Wojciecha Tarnowskiego jutro stanie następny rywal. Iławianie zagrają jutro w meczu domowym z Olimpią II Elbląg. Piłkarze Jezioraka po siedmiu spotkaniach z osiemnastoma punktami zajmują drugie miejsce w tabeli, mając o oczko mniej od Concordii Elbląg, która jutro zagra w Lidzbarku Warmińskim, przeciwko piłkarzom Polonii.

Nasz rywal to młody zespół, stanowiący rezerwy II-ligowej Olimpii. W zespole grają utalentowani młodzi zawodnicy, a wspierają ich również zawodnicy z pierwszego zespołu. Ci młodzi chłopcy również dołączają do pierwszej drużyny, zdobywając arcyważne doświadczenie. Średnia wieku zespołu wynosi zaledwie 18-lat, a nieustanne granie przeciwko seniorom sprawia, że młodzi elblążanie łapią bezcenne doświadczenie i przetarcie w dorosłej piłce. Podopieczni Karola Przybyły w poprzednim sezonie uplasowali się na siódmym miejscu w tabeli, w tym zajmują jedenaste miejsce. W poprzednim meczu ulegli na własnym terenie 0:3 Huraganowi Morąg.

Sędzią głównym spotkania będzie I-ligowy arbiter z Olsztyna, pan Wojciech Krztoń, na liniach pomagać mu będą Piotr Suchocki (asystent nr. 1.), a także Robert Wyczałkowski (asystent nr.2.)

Spotkanie rozpocznie się w sobotę 25 września, na Stadionie Miejskim w Iławie. Cena biletu wynosi 10 złotych, posiadacze karty Rodziny Jezioraka mają wstęp wolny. Zapraszamy na godzinę 14:00!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji