Emocje do końca. Podział punktów w Olsztynku. Olimpia – Jeziorak 1:1

Piłkarze Jezioraka Iława zremisowali w Olsztynku z Olimpią 1:1 w meczu 3. kolejki forBET IV ligi. Gola dla Jeziorowców strzelił Kota Imamoto

Choć piłkarze Olimpii w pierwszych dwóch kolejkach nie zdobyli punktów, to oni objęli prowadzenie w 22. minucie. Skuteczną akcję gospodarzy celnym strzałem zakończył Grzegorz Walkiewicz.

Po zmianie stron Jeziorowcy szukali swoich okazji do wyrównania. Udało im się to tuż przed końcowym gwizdkiem. W 77. minucie na murawie zameldował się Kota Imamoto i już dwie minuty później oddał pierwszy groźny strzał. Wyrównująca bramka padła w 85. minucie kiedy to Tomasz Sedlewski podał do niekrytego Japończyka, a ten pięknym strzałem pokonał bramkarza gospodarzy.
Do końca wynik nie uległ już zmianie.

Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława 1:1 (1:0)

Walkiewicz 22′ – Kota 85′

Olimpia: Czyż – Wachowski, Górski, Usovich, Walkiewicz, Pisarkiewicz (Malinowski 62′, Kosiński 67′), Zdrada, Lewandowski, Wawrzyniak (Kowalczyk 60′), Duch (Pajdak 90′), Pechta

Jeziorak: Włodarczyk – Kressin, Górski, Leszczenko (Kłosowski 77′), Banaszek (Kota 77′), Kuciński, Galas, Sedlewski, Kochalski (Kwiatkowski 60′), Kruczkowski, Bartkowski

Sędziowali: Sebastian Sikorski (sędzia główny), Daniel Bugajski (asystent nr 1), Wojciech Boczkowski (asystent nr 2).

W sobotę, 27 sierpnia w 4. kolejce forBET IV ligi piłkarze Jezioraka zmierzą się w Iławie z Pisą Barczewo. Początek spotkania zaplanowano na godz. 17:00.