Figurski: Jestem pod wrażeniem, ile chłopacy biegali i jak pracowali na boisku

Trener Jezioraka Iława Wojciech Figurski bardzo pozytywnie ocenia występ swojej drużynie przeciwko drugiemu w tabeli Grunwaldowi Gierzwałd. Chwali zespół zarówno za świetną postawę w obronie, jak i ataku. – Chłopacy po raz kolejny pokazali, że drzemią w nich ogromna moc i możliwości – mówi.
 
– Znakomite spotkanie w naszym wykonaniu. Uważam, że jedno z lepszych w ostatnich dwóch latach. Cieszy mnie nasza postawa zwłaszcza w ofensywie, bo bramki zdobywaliśmy po ładnych akcjach, bardzo ofensywnych wejściach czy to bocznych obrońców, czy pomocników, czy po stałych fragmentach gry. To, na co dużo czasu poświęcamy na treningach, przyniosło efekt. Chłopacy po raz kolejny pokazali, że drzemią w nich ogromna moc i możliwości. Jestem pełen uznania dla gry całego zespołu, bo bardzo dobrze byliśmy też zorganizowani w defensywie. Zdawaliśmy sobie sprawę, że będziemy mieli trochę sytuacji ofensywnych, ale jednak zwracaliśmy szczególną uwagę na to, żeby być skoncentrowanym z tyłu, bo przez to straciliśmy w dwóch meczach trzy bramki. Celem naszym było zagrać na zero z tyłu, a z przodu wiemy, że zawsze jakąś sytuację stworzymy. Mogliśmy prędzej otworzyć wynik meczu. Najpierw moja idealna okazja, później Daniela Madeja, ale nie ma co narzekać. Naprawdę jeszcze raz powtórzę, że jestem pod wrażeniem tego, ile chłopacy biegali i jak pracowali na boisku. Bez dwóch zdań byliśmy drużyną, która dominowała na placu gry.
 
Przypomnijmy, że w niedzielę 23. kwietnia Jeziorak Iława pokonał Grunwald Gierzwałd 8:0 (4:0). Obejrzyj galerię zdjęć z tego meczu.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji