forBET IV liga: Zapowiedź meczu Błękitni Pasym – Jeziorak Iława. Kolejny beniaminek na drodze Jeziorowców

Sezon 2020/21 rozkręca się na dobre. W ramach 8. kolejki piłkarze Jezioraka Iława zmierzą się z kolejnym beniaminkiem IV ligi. W sobotę, 5 września „Jeziorowcy” powalczą o trzy punkty z ekipą Błękitnych. Początek boju w Pasymiu dokładnie o 16:00.

Zwycięstwo nad Warmią Olsztyn sprawiło, że nastroje wśród kibiców Jezioraka bardzo się polepszyły. W ostatnich dniach iławianie mieli zdecydowanie więcej czasu na regenerację i odpoczynek. Podopieczni Wojciecha Figurskiego co prawda mają jeszcze wiele elementów do poprawy, ale z meczu na mecz gra „Jeziorowców” wygląda coraz lepiej, o czym też mogliśmy przekonać się w niedzielę. Cel iławian pozostaje niezmienny – zwycięstwo i awans w ligowej tabeli.

Beniaminek forBET IV ligi przystąpi do spotkania z Jeziorakiem po czterech porażkach z rzędu. Po udanym początku rozgrywek przyszła seria porażek. Podopieczni trenera Patryka Malanowskiego z pewnością będą szukali przełamania w meczu z Jeziorakiem, iławianie zaś powalczą o pierwsze wyjazdowe zwycięstwo w sezonie.

Nasz sobotni rywal zajmuje 15. pozycję w tabeli, zgromadził dotychczas 6. punktów. Drużyna z Pasymia gra bezkompromisowo, nie zremisowała jeszcze żadnego meczu, odniosła 2 zwycięstwa i 5 porażek. Najlepszym strzelcem Błękitnych w obecnym sezonie jest Daniel Gołaszewski, który ma koncie 4 trafienia.

W klubowych archiwach nie znaleźliśmy informacji o spotkaniach Jezioraka z Błękitnymi Pasym w przeszłości. Możemy więc napisać z dużym prawdopodobieństwem graniczącym z pewnością, że będzie to pierwszy, historyczny mecz pomiędzy obiema drużynami.

Sobotni mecz poprowadzi 34-letni Paweł Duchnowski z Olecka.

Początek meczu w Pasymiu o godz. 16:00.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji