forBET IV liga: Zapowiedź meczu Jeziorak Iława – Huragan Morąg

Po trzech kolejnych wyjazdach, czas na powrót do “domu”, gdzie w najbliższą niedzielę o godz. 16, w spotkaniu 7. kolejki forBET IV ligi, nasi seniorzy podejmą na własnym boisku drużynę Huragana Morąg.

Spotkanie z Huraganem będzie trzecim, które Jeziorowcy mieli do rozegrania w ciągu 7 dni. Maraton iławian rozpoczął się w niedzielę, 11 września w Mławie, gdzie podopieczni Daniela Madeja zmierzyli się z Polonią Iłowo. Kilkadziesiąt godzin po ligowym spotkaniu drużyna Jezioraka rozegrała mecz II rundy Wojewódzkiego Pucharu Polski. Obydwa spotkania Jeziorowcy rozstrzygnęli na swoją korzyść. W najbliższą niedzielę zmierzymy się z Huraganem Morąg kończąc intensywny tydzień.

W minionym sezonie spotykaliśmy się z Huraganem trzy razy – w pucharze wygrał Jeziorak 4:3, w lidze wygrał Huragan 5:3, raz padł bezbramkowy remis.

Zawody poprowadzi trójką sędziowska w składzie: Maciej Godlejewski (sędzia główny), Mateusz Piechotka (asystent nr 1), Michał Kochanowski (asystent nr 2).

JeziorakTV przeprowadzi transmisję na żywo z tego spotkania. Start planowany jest na godz. 16.00. Dostęp do streamu można zakupić w TYM miejscu.

Niedziela, 18 września godz. 16:00.
Stadion Miejski w Iławie, ul. Sienkiewicza 1

OSTATNI MECZ

Po raz ostatni obie drużyny spotkały się 15 czerwca 2022 roku w meczu kończącym sezon 2021/22. Wówczas w spotkaniu rozgrywanym w Iławie padł bezbramkowy remis.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji