Jeziorak już po pierwszym treningu [ZDJĘCIA]

Śnieg, mróz i silny wiatr – w takich warunkach drużyna Jezioraka rozpoczęła we wtorek przygotowania do rundy rewanżowej Klasy okręgowej. Na pierwszym treningu pojawiło się 16 zawodników, w tym Kacper Zakrzewski, który wiosną zasili ekipę trenera Wojciecha Figurskiego.
 
Zanim drużyna wyszła na boisko, została przywitana w szatni przez Zbigniewa Szczypińskiego, wiceprezesa Jezioraka. Następnie rozgrzewka i mecz ośmiu na ośmiu.
 
Na pierwszym treningu obecni byli trener Wojciech Figurski oraz zawodnicy: Krzysztof Kressin, Dawid Kowalski, Daniel Madej, Jakub Słomski, Aleksander Krajewski, Rafał Kuchnik, Radosław Galas, Łukasz Święty, Michał Foj, Kamil Jędrzejewski, Dawid Mazurowski, Remigiusz Parulis, Jakub Gula, Mateusz Wojtczuk i Kacper Zakrzewski, którego przejście do Jezioraka z Rolimpexu GKS Wikielec jest już tylko formalnością.
 
Na stadionie obecny był też Kordian Wantowski, ale nie rozpoczął przygotowań z drużyną. Młody obrońca zapowiedział, że wiosną chce występować w Czarnych Rudzienice i w tej sprawie rozmawiał z wiceprezesem Szczypińskim.
 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji