Jeziorak rozgromił rezerwy Olimpii. Jeziorak Iława – Olimpia II Elbląg 6:1 (4:0)

Piłkarze Jezioraka pokonali dziś rezerwy elbląskiej Olimpii. Sygnał do ataku iławian dał Arkadiusz Kuciński, zdobywając gola w 22 minucie. Osiem minut później kibice oniemieli z zachwytu, po pięknej bramce Daniela Madeja. Cztery minuty później było już 3:0, kolejnego gola srtrzelił Kuciński. Na siedem minut przed końcem pierwszej połowy padła czwarta bramka dla Jezioraka, Daniel Madej wykorzystał strzał z rzutu karnego. Na kolejne gole było trzeba czekać aż do 78 minuty. Piotr Zalewski w swoim stylu pięknie uderzył z rzutu wolnego, zdobywając honorowego gola.  Pięć minut później Wojciech Figurski strzelił na bramkę i piłka wpadła znowu do sieci. W doliczonym czasie grający trener drużyny z Iławy ustalił wynik końcowy, strzelając bramkę na 6:1.

Jeziorak: Mazurowski (85 Lewicki), Foj (75 Krajewski), Ksiuk (75 Słomski), Kressin, Kuciński, Parulis (55 Świety), Madej, Galas (65 Kaźmierski), Suchocki (55 Figurski), Sagan, Czarnota.

Olimpia II:  Adrian Prociw, Dawid Olewnik, Patryk Bonin, Piotr Zaleski, Kacper Ziewiec, Dawid Mazurek, Oscar Kordykiewicz, Oscar Bradtke, Damian Komorowski, Sebastian Milanowski, Norbert Nestorowicz.
Rezerwa: Paweł Szafek, Marcin Kuczyński, Przemysław Tatar, Dariusz Kondratowicz, Kamil Czubak, Remigiusz Misztal,Szymon Tomaszewski.

Sędziowie: Marcin Szczerbowicz (główny), Jacek Makowski (asystent nr 1.), Łukasz Dobrzyński (asystent nr 2.).