Jeziorak rozpoczął przygotowania

20 zawodników, w tym kilka nowych twarzy, pojawiło się na pierwszym treningu rozpoczynającym okres przygotowawczy do rundy rewanżowej sezonu 2016/17 A klasy. Zabrakło przeziębionego Grzegorza Sobiecha, z kolei Dawid Kowalski z powodu urazu nie wyszedł na trening.
 
Jeziorak rozpoczął przygotowania we wtorek 24 stycznia. Jednak zanim rozpoczęły się zajęcia, doszło w szatni do spotkania drużyny z prezesem Andrzejem Sobiechem i wiceprezesem Zbigniewem Szczypińskim. Działacze przywitali piłkarzy i życzyli im zdrowia.
 
Wśród dwudziestu trenujących zawodników zobaczyć mogliśmy kilka nowych twarzy. Byli to dwaj trenowani przez Grzegorza Sobiecha juniorzy Szymon Wojenkowski i Wiktor Łukaszewski, a także mający wiek juniora Karol Witkowski, który ostatnio był na wypożyczeniu w Czarnych Rudzienice.
 
Ponadto testowani są dwaj zawodnicy Ossy Biskupiec Pomorski Michał Foj i Łukasz Święty, a także znany z występów w Osie Ząbrowo i GKS-ie Wikielec Tomasz Borkowy.
 
– Czy zostaną u nas na dłużej? O tym będzie decydowała ich postawa na treningach i w grach kontrolnych – powiedział Wojciech Figurski, trener Jezioraka. – Liczę na to, że kadra będzie liczniejsza od tej z poprzedniej rundy, bo rywalizacja zwiększa postęp w drużynie.
 
Przez pierwsze dwa tygodnie Jeziorak trenować będzie dwa razy w tygodniu. Z kolei od trzeciego tygodnia mikrocyklu ilość zajęć zwiększy się do trzech + czwarty sparing.
 
– Wszystko jest przygotowane. Oby zdrowie dopisywało nam do pierwszego meczu mistrzowskiego z Orłem Ulnowo – zakończył trener.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji