Jeziorak został nominowany w kategorii „Klub roku” czytelników Gazety Olsztyńskiej

Iławski Klub Sportowy został nominowany w kategorii „Klub roku na Warmii i Mazurach, według czytelników Gazety Olsztyńskiej”. Zapraszamy do tego, by oddać głos na Jeziorak Iława, który z pewnością zasługuje na wyróżnienie, a jest już nim sama nominacja, w tym cieszącą się niezwykłą historią konkursu. Finałem Plebiscytu, będzie uroczysty Bal Sportu i Biznesu, podczas którego zostaną ogłoszone wyniki rankingu oraz zostaną wręczone statuetki.

Klub znad najdłuższego, a także szóstego pod względem powierzchni jeziora w Polsce, ma za sobą bardzo intensywny rok. Drużyna juniorów ponownie z sukcesami zagrała w Makroregionalnej Lidze Juniorów U-19, seniorzy cały czas liczą się w walce o awans do III ligi. Piłkarze Jezioraka również mają szansę na zdobycie Wojewódzkiego Pucharu Polski, który będzie przepustką do Pucharu Polski centralnego szczebla, gdzie mogą trafić na takie zespoły jak Lechia Gdańsk, Górnik Zabrze, Legia Warszawa, Lech Poznań, lub inne utytułowane marki.

Rozkwita również Akademia IKS Jeziorak Iława, gdzie grupa profesjonalnych, wysoce wyszkolonych i udoskonalających swój warsztat trenerski fachowców, zajmuje się szkoleniem dzieci i młodzieży. Ubiegamy się również o ponowne przyznanie certyfikacji PZPN, dzięki której uzyskamy znaczne środki finansowe na szkolenie dzieci i młodzieży na najwyższym światowym poziomie.

Rozwija się również sam klub, jego organizacja, wszystkie piony klubu, w tym dział marketingu i PR. Po wielu latach powróciliśmy do nazwy Iławski Klub Sportowy Jeziorak. Tą zmianą chcemy nawiązać do czasów największych sukcesów iławskiej piłki, a także rozwoju klubu.

Dziękujemy Gazecie Olsztyńskiej za nominację w kategorii “Klub roku na Warmii i Mazurach”, za docenienie naszej wspólnej, niekiedy ciężkiej, lecz efektywnej pracy. Zapraszamy do oddania głosu na Jeziorak, mogą Państwo to uczynić TUTAJ!

Dziękujemy za każdy oddany głos!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji