JeziorakTV: Gole z meczu Rominta Gołdap – Jeziorak Iława 2:4 (1:2)

Piłkarze Jezioraka pokonali wczoraj w Gołdapi tamtejszą Romintę. Strzelanie bramek rozpoczął w 13 minucie Radosław Galas. Minutę przed przerwą lewą stroną popędził Michał Foj, który zagrał do dobrze ustawionego Daniela Madeja, a ten bez problemu podwyższył prowadzenie. Minutę później gospodarze za sprawą Michała Mościńskiego zdobyli kontaktowego gola. Osiem minut po przerwie Jeziorak zdobył trzeciego gola, a konkretnie Wojciech Figurski. W 57 minucie iławianie prowadzili już 4:1, ponieważ Marek Murawski uprzedzając Radosława Galasa niefortunnie skierował piłkę do własnej bramki. Jedenaście minut później błąd piłkarzy Jezioraka wykorzystali miejscowi i drugiego gola zdobył Mościński.