Kolejna wygrana. Jeziorak Iława – Pomezania Malbork 3:0 (0:0)

Pierwsza nieuznana przez sędziego bramka padła już w 3 minucie meczu. Szansę na wyprowadzenie Jezioraka na prowadzenie miał Łukasz Suchocki, niestety arbiter tego spotkania stwierdził, że “Suchy” znalazł się na pozycji spalonej. Kolejna bramka ze spalonego padła po około 20 minutach. Tym razem uderzał Radosław Galas. Na przerwę schodziliśmy z wynikiem 0:0. 7 minut po rozpoczęciu drugiej części spotkania pierwszą bramkę dla niebiesko-białych zdobył Patryk Czarnota. Kolejne trafienie zanotował Wiktor Bojarowski w 66 minucie. Rywala dobił trener Wojciech Figurski, ustalając wynik spotkania na 3:0 w 90 minucie.

Jeziorak: Jędrzejewski, Neumann, Kressin, Kolcz, Foj, Kuciński, Madej, Czarnota, Święty, Galas, Suchocki
Zagrali również: Figurski, Ciura, Brejdakowski, Ksiuk, Krajewski, Kaźmierski, Bojarowski

Warto nadmienić, że drugą okazję do pokazania się w drużynie seniorów miał Dawid Ciura, który zmienił Kamila Jędrzejewskiego na 10 minut przed końcem spotkania. Swój debiut w dorosłej drużynie zaliczył również Emil Brejdakowski.

Na kolejny sparing zapraszamy 23 lutego o godzinie 16:00. Zmierzymy się ze Spartą Brodnica. Spotkanie odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią przy ulicy Sienkiewicza 1 w Iławie.