Najdalszy wyjazd w sezonie. Zagramy w Gołdapi

Przed piłkarzami Jezioraka najdalszy wyjazd w sezonie. Stadiony w Iławie i Gołdapi dzieli ponad 250 kilometrów. Co łączy oba miasta i zespoły? Oczywiście, jest to forBET IV liga. Dziś zagrają tam drużyny, które zajmują odpowiednio piąte i dziewiąte miejsce w tabeli.

Piłkarze Jezioraka w zeszły weekend gościli na własnym terenie Tęczę Biskupiec. Iławskie „Orły” pokonali swoich rywali 2:0, dzięki czemu umocnili się na dziewiątym miejscu w tabeli, mając cztery punkty przewagi nad Mamrami Giżycko. Dwukrotnie w strzeleckich statystykach zapisał się Alan Klimek.

Dziś podopieczni trenera Adama Borosa Zagrają w Gołdapi z Romintą. Rominta po dwudziestu sześciu kolejkach zajmuje piąte miejsce w tabeli forBET IV ligi. W poprzedniej kolejce zespół trenera Adama Wyszyńskiego przegrał w Elblągu z Olimpią II 1:4. Gola dla gołdapian zdobył Dawid Paszkowski. 21 października Rominta wygrała w Iławie 3:1, mamy więc okazję do rewanżu!

Sobotnie spotkanie rozpocznie się o godzinie 16:00. Zapraszamy kibiców na obiekt mieszczący się przy ulicy Stadionowej 5.

Jeziorak, tylko zwycięstwo!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji