Ostatni sprawdzian. Jedziemy do Brodnicy

Okres sparingów dobiega końca, ostatni mecz zagramy właśnie ze Spartą Brodnica na ich terenie. Spotkanie odbędzie się 27 lipca o godzinie 9:30.
 
Sparingi z zespołem z Brodnicy to już prawie tradycja. Ze Spartą gramy od marca 2017 roku. Na początku był to dla nas partner zbyt silny, jednak z czasem to Jeziorak zaczął wygrywać spotkania. Pierwsze dwa spotkania ze Spartą przegraliśmy: kolejno 0:3 oraz 1:4. Trzecie spotkanie rozegraliśmy w lipcu 2018 roku i te już wygraliśmy 2:1. Nasz czwarty mecz kontrolny odbył się w lutym 2019 i zakończył się już znacznym zwycięstwem Jezioraka 3:1.
 
Sparta pokazała na co ją stać, wygrywając z Motorem Lubawa aż 7:1, Zawiszę Bydgoszcz również pokonała, choć mniej spektakularnie 3:1. Jeziorak będzie jej trzecim sparingpartnerem przed rozgrywkami ligowymi.
 
Piłkarze Wojciecha Figurskiego za to wygrali w minioną środę z Powiślem Dzierzgoń 2:1. Bramki strzelali Radosław Galas oraz Łukasz Suchocki. 
 
Już w weekend 3/4 sierpnia zagramy pierwszy mecz o punkty. Spotkanie na 100% odbędzie się na wyjeździe a przeciwnikiem będzie Płomień Turznica lub Zamek Szymbark. Dowiemy się tego już w ten weekend!
 
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji