Piłkarze Jezioraka trenują, a po treningu, bez patentu pływają Na Fali!

Piłkarze Jezioraka ciężko pracują na treningach, szlifują formę, by jak najlepiej prezentować się w nadchodzącym sezonie. Po pracy, oczywiście należy odpoczynek. Kilka dni temu, po jednym z treningów, piłkarze Jezioraka mimo braku patentu, popływali na fali! Każdy posiadacz karty Rodziny Jezioraka ma zagwarantowaną atrakcyjną zniżkę!

Piłkarze Jezioraka dziś rozpoczną trzeci tydzień treningów. Zegar nieubłaganie liczy kolejne minuty, my wyrywamy kartki z kalendarza. Już niedługo iławianie wznowią nowy sezon w forBET IV lidze.

Zawodnicy Wojciecha Figurskiego w zeszłym tygodniu także ciężko pracowali, a wszędobylska kamera JeziorakTV odwiedziła iławian podczas zajęć. Później towarzyszyła im podczas integracji, piłkarze Jezioraka pływali na najdłuższym Jeziorze w Polsce.

Jak do tego doszło? Zostaliśmy zaproszeni przez NA FALI – WYNAJEM ŁODZI BEZ PATENTU do tego, by spędzić środowe popołudnie pływając po Jezioraku. Za piłkarzami iławskiego klubu wspaniałe wrażenia, znakomicie spędzony czas, który z pewnością zapewnił zawodnikom zasłużony odpoczynek.

Dla każdego posiadacza ważnej karty Rodziny Jezioraka, przysługuje atrakcyjny rabat. Za godzinę wynajmu zapłacą państwo jedynie 140 złotych! Zapraszamy do korzystania z tej promocji, dajmy się unieść na wodzie!

Zapraszamy do obejrzenia filmu i galerii z treningu, a także wodnych wojaży piłkarzy Jezioraka!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji