Po weekendzie! Podsumowanie występów grup dziecięcych i młodzieżowych Akademii IKS Jeziorak Iława

Za nami kolejny pracowity weekend naszych młodych adeptów futbolu, którzy uczą się piłkarskiego rzemiosła w Akademii IKS Jeziorak Iława. Nasi młodzi zawodnicy wzięli udział w turniejach halowych.

W ostatnie dwa weekendy drużyna żaka (rocznik 2013) prowadzona przez trenera Bartłomieja Borosa i Jakuba Szczepańskiego, wzięła udział w dwóch turniejach.  

W sobotę 4 grudnia w Suszu zawodnicy z naszej Akademii zmierzyli się z drużynami z Susza, Tczewa oraz Malborka.

Jeziorak: Jankowski, Gremblewski, Klofik, Sobiech, Cieśliński, Nastaj, Szeszel, Wróblewski, Pełka.

Tydzień później, w niedzielę 12 grudnia młodzi iławianie udali się na turniej do Gdańska – Gedania Cup. W turnieju, który był rozgrywany pod balonem, oprócz naszej drużyny wzięły udział zespoły: Jaguara Gdańsk, Gedanii Gdańsk, UKS-u Jedynka Reda I, II, Sparty Brodnica I, II, AP Banino, AP MFS Gdańsk. – Przede wszystkim należą się podziękowania dla rodziców za organizację wyjazdu na turnieje. Nowe doświadczenia dla chłopaków, możliwość zmierzenia się z innymi drużynami niż gramy na co dzień. Mecze obfitowały w dużo bramek, radości, oraz dostarczyły dużo emocji. – Powiedział w rozmowie telefonicznej trener koordynator Akademii – Bartłomiej Boros.

Autorzy: Bartłomiej Boros, Karol Synowiec

Foto: Rodzice

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji