Podział punktów w meczu na szczycie. Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława 1:1 (1:1)

Remisem 1:1 zakończył się mecz na szczycie “okręgówki” pomiędzy walczącą o miejsce barażowe o awans do IV ligi Olimpią Olsztynek, a Jeziorakiem Iława, który już kilka tygodni temu zapewnił sobie awans. W 15 minucie na prowadzenie wyszli gospodarze za sprawą wychowanka Jezioraka Łukasza Malanowskiego. 20 minut później wyrównał Radosław Galas po akcji Łukasza Suchockiego i Dawida Kowalskiego.

Olimpia Olsztynek – Jeziorak Iława 1:1 (1:1)
Malanowski 15 – Galas 35

Żółta kartka: Słomski (Jeziorak)

Jeziorak: Mazurowski, Krajewski (46 Foj), Kressin, Słomski, Kowalski, Galas, Parulis, Madej, Święty (64 Gula), Suchocki, Figurski

Skład sędziowski: Wojciech Krztoń (sędzia główny), Michał Pereszczako (asystent nr 1) oraz Kacper Ziółkowski (asystent nr 2)