Przed meczem Gmina Kozłowo – Jeziorak Iława [ZDJĘCIA i FILMY]

Pewni awansu i bez dwóch podstawowych obrońców, a w nogach pucharowa batalia z MKS-em Korsze. W takich okolicznościach jadą na mecz ligowy do Kozłowa piłkarze Jezioraka. Będzie to miało wpływ na przebieg spotkania? Możliwe, ale jak zapowiedział po awansie trener Wojciech Figurski, Jeziorak do końca nie odpuści.
 
Z powodu urazów w meczu przeciwko Gminie Kozłowo nie wystąpią kapitan drużyny Krzysztof Kressin oraz Dawid Kowalski. Trener Wojciech Figurski mówi jednak, że pozostałych zawodników będzie miał do dyspozycji, więc można przypuszczać, że to Daniel Madej w sobotę o 16:00 wyprowadzi na boisko drużynę Jezioraka.
 
Meczem w Kozłowie iławianie kończą ciężki tydzień. Najpierw w sobotę pokonali 6:0 Iskrę Narzym i przypieczętowali awans do klasy okręgowej. A potem w środę włożyli dużo siły i serca, by pokonać w pucharze MKS Korsze 2:1 i awansować do półfinału rozgrywek. Mimo tych okoliczności nie powinno być nadużyciem stwierdzenie, że i tak to Jeziorak jest zdecydowanym faworytem tego meczu. W tym sezonie obie drużyny grały ze sobą już dwa razy – w pucharze i w lidze. W obu przypadkach Jeziorak wygrał 5:0. Rywale zajmują obecnie 8. miejsce w tabeli.
 
ZDJĘCIA I FILMY Z MECZU LIGOWEGO JEZIORAK IŁAWA – GMINA KOZŁOWO
 
Przed spotkaniem świętowano dwa wspaniałe jubileusze kibica Pawła “Pawełka” Jakielskiego – 75. urodziny i 65-lecie kibicowania Jeziorakowi.
 
(zdjęcia także: Wiesław Raczkowski)
 

 
Skrót meczu z Gminą Kozłowo
 

 
 
{gallery}galerie/2016/010_jubileusz_jakielskiego
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji