Przed meczem Jeziorak Iława – Orzeł Janowiec Kościelny

Statystyki mówią, że nasz sobotni rywal zdecydowanie lepiej radzi sobie na terenie przeciwnika. A biorąc pod uwagę fakt, że Jeziorak ostatnie ligowe potyczki z Orłem Janowiec Kościelny przegrał, mecz na stadionie w Iławie zapowiada się bardzo ciekawie. Początek o godz. 15:00.

W ostatnich latach Jeziorak dwukrotnie miał okazję mierzyć się z Orłem Janowiec Kościelny. W sezonie 2013/14 Klasy okręgowej dwukrotnie zwyciężali nasi sobotni rywale. Na własnym boisku pokonali nas 1:0 oraz w Iława 2:1.

Dziś Jeziorak to niekwestionowany lider “okręgówki”. 10 na 11 zwycięstw w lidze i dziewięć punktów przewagi nad drugą Olimpią Olsztynek. Orzeł z kolei jest na 8. miejscu, a analizując jego formę można dojść do wniosku, że zdecydowanie bardziej lubi grać na wyjazdach. U siebie zdobył zaledwie 5 punktów, co oznacza, że pod tym względem jest przedostatnią drużyną w lidze. W “wyjazdowej tabeli” jest zupełnie odwrotnie. Orzeł to czwarta siła ligi z 9-oma punktami na koncie. Oczywiście w tej klasyfikacji Jeziorak także jest pierwszy.

Mecz 12. kolejki Klasy okręgowej Jeziorak Iława – Orzeł Janowiec Kościelny odbędzie się w sobotę 21 października o godz. 15:00 na Stadionie Miejskim w Iławie. Wstęp na to spotkanie wynosi 5 zł, członkowie Rodziny Jezioraka wchodzą za darmo.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji