Przed meczem: Jeziorak Iława – Unia Susz

Kończymy rundę jesienną! Pogoda była na tyle łaskawa, że pozwoliła nam dograć dwie nadprogramowe kolejki i już w niedzielę 25 listopada o godzinie 13:00 na Stadionie Miejskim w Iławie podejmiemy Unię Susz, zespół prowadzony przez Fabiana Wieliczko. Drużyna Jezioraka ma szansę odnieść piąte zwycięstwo z rzędu i przy korzystnym układzie kolejki skończyć rundę na czwartej pozycji w tabeli.
 
Mecze z Unią to kolejne “małe derby” po zeszłotygodniowym spotkaniu z GKS-em Wikielec. Pomimo, że zespół z Susza okupuje dolną część tabeli to w ostatnich 4 meczach zdobyli połowę swoich wszystkich punktów. Po zbudowaniu zespołu od nowa Unia podnosi się z kolan i na pewno nie będzie łatwym przeciwnikiem.
 
Chcielibyśmy również przypomnieć, że 17.kolejka sezonu 2018/2019 będzie naszym powitaniem nowego sponsora strategicznego – Grupy Energa na własnym stadionie.
 
W pierwszym spotkaniu na Stadionie Miejskim w Suszu pokonaliśmy Unię przewagą trzech bramek, nie tracąc przy tym żadnej. Bramki dla Jezioraka zdobywali: Madej, Figurski oraz Kuciński

 
Spotkanie 17. kolejki poprowadzą: Maciej Tarnolicki (sędzia główny), Paweł Duchnowski (asystent) oraz Piotr Michalak (asystent).
 
Koszt wstępu na spotkanie to 10 złotych. Rodzina Jezioraka oraz dzieci do lat 7 wchodzą za darmo.
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji