Sparing: Jeziorak Iława – Pomezania Malbork 2:2 (1:1) [ZDJĘCIA]

Ostatni sparing przed pierwszym meczem ligowy zakończyliśmy wynikiem remisowym. W 12 minucie pierwszą bramkę strzelił niezawodny w okresie przygotowawczym Rafał Kuchnik, lecz 11 minut później goście wyrównali po rzucie karnym. Na przerwę zeszliśmy z wynikiem 1:1. Na 16 minut przed końcem spotkania goście po udanej kontrze wyszli na prowadzenie. Na bramkę ratującą remis nie musieliśmy długo czekać. W 81 minucie do siatki trafił Łukasz Suchocki.

Jeziorak Iława – Pomezania Malbork 2:2 (1:1)
Bramki dla Jezioraka: Kuchnik 12, Suchocki 81

Jeziorak: Jędrzejewski, Krajewski, Kowalski, Słomski, , Foj, Galas, Gula, Madej, Święty, Suchocki, Kuchnik. Zagrali także: Mazurowski, Parulis, Kaźmierski, Figurski

Już 17 marca gramy pierwszą kolejkę rundy wiosennej. Wszystkich sympatyków zapraszamy do obejrzenia meczu o mistrzostwo ligi okręgowej z Radomiakiem Radomno w Radomnie.