WPP: W ćwierćfinale Błękitni Orneta lub MKS Korsze [WIDEO]

W ćwierćfinale Wojewódzkiego Pucharu Polski Jeziorak zmierzy się ze zwycięzcą meczu MKS Korsze – Błękitni Orneta. Na rozstrzygnięcie tego pojedynku czekamy, gdyż w pierwotnym terminie nie odbył się z powodu złych warunków atmosferycznych. Obejrzyj nagranie wideo z losowania par pucharowych.
 
Pary 1/4 finału WPP rozlosowano w poniedziałek 15 maja w siedzibie Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej w Olsztynie. Ceremonię poprowadzili oraz dokonali losowania Barbara Gembicka, sekretarz Wydziału Gier i Ewidencji WMZPN wraz z Wiesławem Sopyłą, przewodniczącym tego wydziału.
 
Wszystkie osiem zespołów (w tym miejsce dla zwycięzcy zaległego meczu) znalazły się w jednym koszyku. Nie licząc finału, we wszystkich pozostałych meczach stosuje się zasadę, że gospodarzem jest drużyna grająca w niższej klasie rozgrywkowej. Pewne więc było, że Jeziorak zagra w Iławie, gdyż jest jedynym reprezentantem A klasy na tym etapie pucharu.
 
Mecze ćwierćfinałowe odbędą się w środę 24 maja. Z kolei zaległy mecz MKS Korsze – Błękitni Orneta zostanie rozegrany w środę 17 maja.
 
Pary 1/4 finału WPP
 
Orlęta Rema Reszel (IV liga) – Concordia Elbląg (III)
Znicz Biała Piska (IV) – Finishparkiet Drwęca Nowe Miasto Lub. (III)
Tęcza Biskupiec (IV) – Sokół Ostróda (III)
Jeziorak Iława (A klasa) – MKS Korsze (IV) / Błękitni Orneta (IV)
 
Film z losowania par 1/4 finału WPP (wmzpn.pl)
 

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji