Zapowiedź meczu Jeziorak Iława – Stomil II Olsztyn. Przed nami trzeci ligowy mecz w ciągu siedmiu dni

Piłkarze Jezioraka funkcjonują w tym tygodniu na wysokich obrotach. W sobotę, 8 sierpnia o godzinie 17.00 zmierzą się przed własną publicznością z drugim zespołem Stomilu Olsztyn. Będzie to dla nich trzeci występ w ciągu tygodnia.

Zwyciężyć po raz pierwszy w sezonie – z takim celem iławianie przystępują do potyczki z rezerwami pierwszoligowego Stomilu Olsztyn. Ekipa prowadzona przez trenera Wojciecha Figurskiego nie może być zadowolona z początku rozgrywek. W dotychczasowych dwóch seriach gier nie zdobyła punktu, tracąc przy tym siedem bramek.

Na odmiennym biegunie znajdują się nasi sobotni rywale. Drugi zespół Stomilu to wicelider tabeli, legitymujący się dotychczas kompletem zwycięstw. Trener olsztynian Paweł Głowacki korzysta głównie z młodych zawodników, którzy mają aspiracje w przyszłości zasilić szeregi pierwszego zespołu.

W minioną środę obie drużyny grały na wyjeździe. Olsztynianie pokonali forBET IV ligi Błękitnych Pasym 3:1. Z kolei “Jeziorowcy” wrócili pokonani z Mrągowa. Zbyt dużo czasu na szczegółową analizę tamtych spotkań nie ma, bowiem przed nami następna kolejka.

Iławianie mogą dobrze wspominać ostatni mecz na własnym stadionie z drugim zespołem Stomilu. W listopadzie 2019 roku Jeziorak zwyciężył 2:0 po bramkach Radosława Galasa i Łukasza Suchockiego.

Sobotnie spotkanie poprowadzi Mateusz Korneluk, a na liniach pomogą mu Maciej Godlejewski i Damian Sadowski.

Derbowy pojedynek będzie można obejrzeć na żywo na platformie TVCOM

Wszystkich kibiców, którzy będą uczestniczyć w meczu 3. kolejki forBET IV ligi Jeziorak Iława – Stomil II Olsztyn, prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa związanych z pandemią COVID-19.

Cena wstępu na spotkanie to 10 zł. Rodzina Jezioraka wchodzi za darmo.

Pierwszy gwizdek na Stadionie Miejskim w Iławie zaplanowano na godzinę 17.00.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji