Iławski Klub Sportowy Jeziorak prowadzi w internetowym głosowaniu kibiców, w kategorii “Klubowy marketing roku”. Prowadzimy przed II-ligową Olimpią Elbląg. Jutro koniec tego plebiscytu, zapraszamy do oddania głosu na Jeziorak!
W najbliższy piątek 10 grudnia, w Mrągowie, odbędzie się IV Piłkarska Gala Warmińsko-Mazurskiego Związku Piłki Nożnej. Iławski klub został nominowany w czterech kategoriach. Czwarty raz z rzędu nominacją, Jeziorak doceniono za marketing. W 2019 roku również w Mrągowie odebraliśmy statuetkę za „Klubowy marketing roku”.
Na chwilę obecną, w niedzielę o godzinie 16:00, prowadziliśmy w tej kategorii przed Olimpią Elbląg, mając dwanaście głosów więcej. Pragniemy podziękować za oddane już głosy, zachęcamy też pozostałych kibiców do tego, by oddać swój głos. Zdobycie statuetki otworzy nam drzwi u nowych sponsorów, a także pomoże rozwijać klub, Akademię IKS Jeziorak i piłkę nożną w Iławie. Jak zagłosować? Wystarczy polubić zdjęcie z herbem klubu! Głosujemy TUTAJ!
Szansę na zdobycie statuetki w kategorii „Bramka roku na Warmii i Mazurach”, ma szansę 19-letni defensor Jezioraka-Paweł Flis. Pod filmem z komplikacją nominowanych goli, wystarczy dodać interakcję „trzymaj się”. Poprzez interakcję głosujemy TUTAJ!
Zostaliśmy nominowani jeszcze w dwóch kategoriach, o nich napisaliśmy TUTAJ!
Na zwycięzców we wszystkich kategoriach będziemy głosować do 7 grudnia 2021 r.
Na ogólną ocenę będzie składała się suma punktów, które będą równolegle przyznawać trzy grupy:
- Fani – Czyli Wy Głosowanie odbywa się na facebooku WMZPN.
- Kluby – Każdy klub z Warmii i Mazur otrzyma do głosowania jeden formularz.
- Kapituła – W składzie: Zarząd WMZPN, Komisja Rewizyjna WMZPN, Delegaci WMZPN na Zjazd PZPN, Przewodniczący wszystkich Komisji WMZPN oraz Pracownicy WMZPN.
W każdej grupie nominowany z najwyższą liczbą głosów otrzyma 6 pkt., natomiast kolejni 4 pkt., 3 pkt., 2 pkt. i 1 pkt.
Zwycięża nominowany, który po zsumowaniu głosów trzech grup otrzyma najwięcej punktów (maksymalnie 18 pkt.). W przypadku remisu wygrywa nominowany, który otrzymał najwięcej punktów od kibiców.
Autor: Karol Synowiec