Akademia IKS Jeziorak: Dziś zagramy ze Stomilem Olsztyn o udział w Makroregionalnej Lidze Juniorów U19!

Juniorzy Jezioraka dziś rozegrają najważniejszy mecz w tym roku, a być może w swoim dotychczasowym życiu. Podopieczni trenera Tomasza Radzińskiego zmierzą się w Olsztynie ze Stomilem. Zwycięzca tego spotkania zagra w Makroregionalnej Lidze Juniorów U19.

Już dziś, w Olsztynie, o godzinie 13:30, na stadionie mieszczącym się przy Alei Piłsudskiego 69A, juniorzy Jezioraka rozegrają mecz barażowy o udział w Makroregionalnej Lidze Juniorów U19.

Będzie to najważniejszy mecz dla młodych zawodników w tym roku, a także w dotychczasowym życiu. Młodzi iławianie przez dwa ostatnie sezony rywalizowali w MLJ, powracając do tradycji regularnych występów w centralnych rozgrywkach.

Przed dwoma laty juniorzy Jezioraka zagrali również ze Stomilem, lecz wtedy był rozgrywany dwumecz. Po zwycięstwie 1:0 w Iławie i bezbramkowym remisie w Ostródzie, do Makroregionalnej Ligi Juniorów awansowali właśnie zawodnicy z Iławy.

Mamy nadzieję, wierzymy w to, że zawodnicy Akademii Iławskiego Klubu Sportowego, rozegrają dziś dobre spotkanie, po którym będą cieszyć się z awansu. Tego życzymy!

Dzisiejsze spotkanie będą sędziować: Maciej Godlejewski (sędzia główny), Piotr Szałkowski (asystent nr 1), Kacper Adamski (asystent nr 2).

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji