Akademia IKS Jeziorak: Podsumowanie rundy jesiennej, w wykonaniu grup młodzieżowych

Za zawodnikami Akademii IKS Jeziorak pracowite pół roku, które z pewnością można zaliczyć do udanych. Młodzi zawodnicy ciężko pracowali na treningach, by z powodzeniem rywalizować w rozgrywkach ligowych. Znakomitym podsumowaniem były testy sprawności ogólnej i specjalne, a także Projekt “Talent!”, które na trwałe wpisały się w kalendarz Akademii! Zapraszamy do przeczytania podsumowania rundy jesiennej, w wykonaniu grup młodzieżowych.

Grupy młodzieżowe:

Za młodymi zawodnikami naszej Akademii pracowite pół roku. Młodzież grająca w barwach Iławskiego Klubu Sportowego uczestniczyła w zaawansowanych treningach, by później rywalizować w rozgrywkach ligowych. Młodzi iławianie brali udział również w turniejach oraz w testach sprawności ogólnej i specjalnej, a także Projekt „Talent!”. – Te dwa ostatnie wydarzenia na trwałe wpisały się w kalendarzu Akademii, a także całego Iławskiego Klubu Sportowego Jeziorak Iława.

O historycznych, pierwszych testach pisaliśmy TUTAJ i TUTAJ.

O pierwszej edycji projektu “Talent!”, który ma na celu podnoszenie poziomu szkolenia, rywalizacji, a także wynagrodzenie tych zawodników, którzy najlepiej się prezentowali w danym miesiącu, pisaliśmy TUTAJ.

Zapraszamy do przeczytania, przejrzenia fotorelacji i obejrzenia filmu.

Junior A1:

Nasza najstarsza grupa zajęła drugie miejsce w I lidze wojewódzkiej. Podopieczni trenera Tomasza Radzińskiego, mieli zagwarantowany mecz barażowy o kolejny udział w Makroregionalnej Lidze Juniorów U19. Niestety podczas rozgrywek wiosennych, nasza drużyna dalej będzie występowała na szczeblu wojewódzkim, gdyż przegrała mecz barażowy ze Stomilem Olsztyn. O tym spotkaniu pisaliśmy TUTAJ.

Wyniki i ligową tabelę można zobaczyć TUTAJ.

Trampkarz C1:

Trampkarze, których trenuje Bartłomiej Boros, mają za sobą udane półrocze. Nastoletni chłopcy zdobyli czterdzieści osiem goli, tracąc dziesięć. Podopieczni trenera koordynatora naszej Akademii ponosząc zaledwie jedną porażkę, a pozostałe mecze wygrywając, uplasowali się na pierwszym miejscu II ligi wojewódzkiej. Trampkarze awansowali do wyższej klasy rozgrywkowej.

Wyniki i ligową tabelę można zobaczyć TUTAJ.

Młodzik D1:

Młodzicy Akademii IKS Jeziorak występują w ekstraklasie młodzika, w grupie drugiej. Drużynę trenuje Daniel Madej, wspiera go trener Michał Sławiński. Młodzi zawodnicy zajmują czwarte miejsce.

Wyniki i ligową tabelę można zobaczyć TUTAJ.

Młodzik D2:

Akademię IKS Jeziorak Iława w rozgrywkach młodzików reprezentuje jeszcze jeden zespół. W wojewódzkiej pierwszej lidze grupy czwartej nasza drużyna zajmuje miejsce drugie. Drużynę prowadzi trener Marek Witkowski.

Wyniki i ligową tabelę można zobaczyć TUTAJ.

Występy grup dziecięcych podsumowaliśmy TUTAJ.

Informujemy o tym, że cały czas prowadzony jest nabór do wszystkich drużyn Akademii IKS Jeziorak Iława. Zapraszamy dzieci z roczników 2015, 2016 i młodszych. Również zachęcamy starsze dzieci. Prosimy o kontakt z Trenerem Koordynatorem Grup Młodzieżowych Bartłomiejem Borosem, pod numerem telefonu – 663 546 125. Zapraszamy także do kontaktu drogą elektroniczną, pisząc na adres e-mail akademia@jeziorakilawa.pl.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji