Animex Foods zostaje z nami! Dziękujemy za zaufanie

Miło nam poinformować, że w 2021 roku firma Animex Foods pozostaje z nami i nadal będzie wspierać drużynę Jezioraka Iława. Dziękujemy za zaufanie!

Animex Foods – Oddział w Iławie to kolejny sponsor Jezioraka, który gości w naszym cyklu pt. „Czwartek ze sponsorem”, mającym na celu pokazać szerzej, jak firmy wspierają iławski sport, budują z nami przyszłość klubu i w zakresie społecznej odpowiedzialności biznesu angażują się w ważne inicjatywy społeczności lokalnej kładąc szczególny nacisk na rozwój sportowy.

Animex Foods dołączył do grona sponsorów klubu w grudniu 2018 roku i od tego czasu buduje z nami przyszłość Jezioraka. Współpraca obejmuje m.in. inicjatywy około meczowe oraz dostawę wyrobów serwowanych podczas spotkań domowych.

Animex Foods jest największą na polskim rynku firmą mięsną, specjalizującą się w produkcji mięsa wieprzowego i drobiowego oraz przetworów mięsnych. Firma od lat przoduje w eksporcie mięsa na rynki zagraniczne, pozostając niekwestionowanym liderem w swojej branży. Animex Foods to także największy pracodawca w branży mięsnej. Posiada 11 zakładów mięsnych i zakład pierzarski, rozmieszczonych na terenie całego kraju.

Produkty firmy oferowane są pod markami takimi jak Krakus, Morliny, Berlinki, Morlinki, Mazury i Yano.

Animex Foods sp. z o. o. Oddział w Iławie
Al. Jana Pawła II 8, 14-200 Iława
tel. +48 896490501, +48 896490500
fax. +48 224794675
www.animex.pl

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji