Czas na Mrągowię. Przed meczem Mrągowia Mrągowo – Jeziorak Iława

Już jutro o godzinie 12:00 piłkarze Jezioraka rozegrają kolejny mecz. Iławianie zagrają w Mrągowie z wymagającą Mrągowią.

Piłkarze Wojciecha Tarnowskiego jutro zmierzą się w Mrągowie z Mrągowią. Mrągowianie zajmują obecnie czwarte miejsce w tabeli, a w poprzedniej kolejce pokonali w Morągu Huragan 4:2. Dwa gole dla podopiecznych trenera Mariusza Niedziółki zdobył Piotr Błędowski, a także Dawid Pietkiewicz i Kamil Skrzęta.

W zespole Mrągowi występują znakomicie znani w powiecie iławskim piłkarze. Są to pomocnik Piotr Błędowski (niegdyś GKS Wikielec) i napastnik Mahamadou Junior Bah (były gracz Motoru Lubawa). Zawodnikiem drużyny z Mrągowa jest również Wiktor Bojarowski, w przeszłości reprezentował barwy Jezioraka.

Iławianie w poprzednim meczu pokonali 6:0 Olimpię II Elbląg, co pozwoliło piłkarzom Jezioraka awansować na pozycję lidera tabeli. Wszystko wskazuje na to, że jutrzejsze spotkanie będzie znakomitym widowiskiem, które będzie można obejrzeć na żywo. Więcej informacji na temat realizowanej przez gospodarzy transmisji podamy niebawem.

Rozjemcami jutrzejszego spotkania będą: Marcin Szczerbowicz (sędzia główny), Jacek Makowski (asystent nr. 1.) i Paweł Wiśniewski (asystent nr. 2.).

Spotkanie rozpocznie się o godzinie 12:00, na Stadionie Miejskim, który znajduje się przy ulicy Mrongowiusza 1.

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji