forBET IV liga: Jeziorak Iława – Stomil II Olsztyn. Rundę wiosenną czas zacząć

Choć za oknem wciąż straszy zima, piłkarze Jezioraka Iława wracają do gry o ligowe punkty. Po 105. dniach przerwy, w sobotę 20 marca o godz. 11:00 zespół Wojciecha Figurskiego zmierzy się z rezerwami Stomilu Olsztyn.

Przypomnijmy – z uwagi na warunki pogodowe runda wiosenna dla piłkarzy Jezioraka rozpocznie się od dwóch spotkań rozgrywanych w Iławie na boisku ze sztuczną nawierzchnią. Najbliższym przeciwnikiem Jeziorowców będą zawodnicy zajmującego 16. miejsce w tabeli drugiego zespołu Stomilu Olsztyn.

Zimą zespół trenera Pawła Głowackiego został solidnie wzmocniony, aby wiosną skutecznie walczyć o utrzymanie w lidze. W drużynie pojawił się doświadczony Łukasz Jegliński, który pełni rolę grającego asystenta trenera. W gronie nowych nabytków rezerw Stomilu warto wymienić Kamila Dejnowskiego. Ten przebojowy pomocnik, pozyskany z Polonii Lidzbark Warmiński związał się z olsztyńskim klubem do czerwca 2023 roku.

Arbitrem spotkania będzie Wojciech Gryczka. Jego asystentami liniowymi będą Wojciech Trochim oraz Tomasz Radziszewski.

Spotkanie Jeziorak – Stomil II rozpocznie się w sobotę o godzinie 11:00 na boisku ze sztuczną murawą przy ul Sienkiewicza. Z powodu obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa mecz zostanie rozegrany bez udziału publiczności.

Kibice będą mogli obejrzeć spotkanie bezpłatnie na stronie tvcom.pl. Wymagana rejestracja na portalu. Bezpośredni link do transmisji: https://tiny.pl/rn2bc

Zachęcamy kibiców do oglądania oraz wspierania piłkarzy Jezioraka w domowym meczu z rezerwami Stomilu Olsztyn!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji