forBET IV liga: Jeziorak Iława – Tęcza Biskupiec. Drugie spotkanie rundy wiosennej

Coraz bardziej czuć wiosnę, co sprzyja piłkarzom Jezioraka Iława. Przed nami, w sobotę 27 marca o godz. 15:00, drugi mecz ligowy, w którym podopieczni Wojciecha Figurskiego zmierzą się z Tęczą Biskupiec.

Ze względów pogodowych ponownie mecz odbędzie się na boisku ze sztuczną nawierzchnią w Iławie. Tym razem Jeziorowcy zmierzą się z zawodnikami Tęczy Biskupiec, którzy zajmują 17. miejsce w tabeli.

Zespół trenera Wojciecha Jałoszewskiego został poważnie wzmocniony, by w rundzie wiosennej rozpocząć skuteczną walkę o utrzymanie w lidze. W drużynie pojawili się m.in.: doświadczony Daniel Michałowski w roli pomocnika oraz Tomasz Strzelec – obrońca, który został ściągnięty z niemieckiego FC Blaubeuren.

Spotkanie Jeziorak Iława – Tęcza Biskupiec rozpocznie się w sobotę, o godzinie 15:00. Ze względu na obostrzenia związane z pandemią koronawirusa mecz odbędzie się bez udziału publiczności.

Kibice mogą obejrzeć spotkanie bezpłatnie na stronie tvcom.pl, gdzie należy się wcześniej zarejestrować. Link do transmisji: https://tiny.pl/rknpr

Zapraszamy wszystkich kibiców do oglądania i wspierania piłkarzy Jezioraka!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji