forBET IV liga: Zapowiedź meczu Mrągowia Mrągowo – Jeziorak Iława

W sobotę, 24 września w 8. kolejce forBET IV ligi drużyna Jezioraka zmierzy się z na wyjeździe z Mrągowią Mrągowo. Rozpoczęcie meczu planowane jest na godzinę 13:00.

Najbliższy rywal Jeziorowców to sąsiad z ligowej tabeli, który zgromadził na swoim koncie punkt więcej od iławian. Drużyna trenera Mariusza Niedziółki notuje serię trzech zwycięstw z rzędu i podobnie jak Jeziorak zalicza się do ścisłej czołówki w lidze.

Najlepszy strzelcem drużyny jest pozyskany latem z Tęczy Biskupiec Przemysław Rybkiewicz, który z 6. trafieniami zajmuje drugie miejsce w tabeli strzelców forBET IV ligi.

W spotkaniach pomiędzy obiema drużynami pada dużo bramek, w ostatnich czterech sezonach średnio 4 gole na mecz! Spotkanie czwartej drużyny z piątą zapowiada się niezwykle emocjonująco.

Obsada sędziowska: Grzegorz Kujawa (sędzia główny), Robert Zielonka (asystent nr 1) oraz Sebastian Kwiatkowski (asystent nr 2).

OSTATNI MECZ

7 maja 2022 roku mierzyliśmy się po raz ostatni z drużyną Mrągowii. Domowe spotkanie zakończyło się porażką Jezioraka 2:3. Bramki dla iławian strzelali Patryk Czarnota i Michał Bartkowski. Dla Mrągowii trafił dwukrotnie Dawid Pietkiewicz i raz Mahamadou Junior Bah.

Bramki z tego spotkania możemy obejrzeć w TYM miejscu.

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji