Leszek i Jakub Ojrzyńscy dołączyli do Rodziny Jezioraka!

Jest znanym i niezwykle szanowanym trenerem na poziomie ekstraklasy, zdobył także Puchar Polski. Trener Leszek Ojrzyński dziś wstąpił do Rodziny Jezioraka. Podobnie jego syn Jakub, który gra w Liverpool FC!

Dziś do Rodziny Jezioraka dołączył trener Leszek Ojrzyński, a także jego syn – Jakub, który gra w angielskim Liverpool FC. Leszek Ojrzyński jest bardzo znany z tego, że zdobył Puchar Polski z Arką Gdynia, a także z prowadzenia zespołów na poziomie ekstraklasy.

Jakub Ojrzyński występuje w angielskim Liverpoolu FC, grając jednocześnie w reprezentacji Polski U17, której selekcjonerem jest Marcin Dorna. Dziś na stadionie w Iławie odbył się trening Jakuba, który poprowadził jego ojciec.

Jak to się stało że Panowie Ojrzyńscy trafili na trening do Iławy? Wyjaśnia Dyrektor Jezioraka Mariusz Wilk. – Trener Leszek Ojrzyński zadzwonił do mnie w niedzielę i poinformował, że będzie przebywał kilka dni w Iławie. Zapytał czy w związku z tym mógłby z synem Jakubem, grającym na co dzień w Liverpool FC przeprowadzić trening, oraz czy pomogę mu w organizacji placu, szatni i piłek. Oczywiście zgodziłem się i podjąłem się tego tematu. Dziękuję za pomoc Leszkowi Dudkiewiczowi i Markowi Witkowskiemu. W świecie piłki musimy sobie pomagać. Jeżeli kariera młodego Ojrzyńskiego wypali, będziemy mogli powiedzieć, że właśnie od treningu w Iławie wystrzeliła jego kariera. – śmieje się Mariusz Wilk.

Chcemy trenerowi Leszkowi Ojrzyńskiemu życzyć dalszych sukcesów i rozwoju jako szkoleniowiec, również dużo zdrowia i wytrwałości. Jakubowi życzymy także zdrowia, omijania przez kontuzje, wytrwałości w dążeniu do celu i debiutu w pierwszym zespole Liverpoolu! – Życząc samych życzliwych ludzi wokół siebie witamy w Rodzinie Jezioraka!

autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji