Michał Lewandowski w Klubie 100!

Kilka dni temu do Klubu 100 dołączył Michał Lewandowski, który mieszka i pracuje za granicą. Dlaczego dołączył do naszego projektu? Odpowiedź nasuwa się sama. Jest nią miłość do Jezioraka!

Michał Lewandowski ma 30 lat, mieszka za granicą. Od zawsze kibicuje Jeziorakowi, ale z wiadomych względów rzadko bywa na meczach swojej ukochanej drużyny, którą zawsze całym sercem i gardłem wspierał.

Michał Lewandowski mieszka i pracuje w Anglii. Wstąpił do Klubu 100 i Rodziny Jezioraka.

Mieszkam w Anglii, a lokalnie kibicuje Burnley FC. Pracuje jako line leader w drugiej największej ubojni w Europie. Czemu wstąpiłem do Klubu 100? Poszedłem na mecz z pucharowy z Concordią, był to mój pierwszy mecz Jezioraka od pięciu lat. Przez ostatnie lata sprawy związane z pracą i urlopem nie pozwalały mi być na meczach mojego ukochanego Jezioraka. Widzę ogromny potencjał w tej drużynie. – Mówi w rozmowie z nami Michał. – Kolejnym powodem do tego, by wstąpić do Klubu 100 i Rodziny Jezioraka był młody zarząd, który ostatecznie przekonał mnie do tego ciekawego projektu, dzięki któremu mogę wesprzeć Jeziorak – dodał nasz rozmówca.

Dziękujemy Michale za to, że nam zaufałeś. Witamy w Klubie 100, a także Rodzinie Jezioraka. Życzymy Tobie dużo zdrowia, rozwoju zawodowego, wielu sukcesów, spełnienia marzeń i wielu pięknych chwil z Jeziorakiem!

Czym jest Klub 100? O tym nowatorskim na Warmii i Mazurach projekcie przeczytasz TUTAJ!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji