Nabory do Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej ITS Jeziorak Iława wciąż trwają [ZDJĘCIA]

Cały czas trwają nabory i zapisy do Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej ITS Jeziorak Iława. Zapraszamy!

Profesjonalne treningi pod okiem wykwalifikowanej kadry

Zapraszamy na zajęcia Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Iława. Specjalnie przygotowany program treningowy skupia się na wszechstronnym rozwoju i doskonaleniu sprawności ruchowej oraz promowaniu piłki nożnej jako pasji, tak aby stała się nieodłączną częścią życia. Zajęcia odbywają się będą pod okiem wykwalifikowanych i doświadczonych trenerów.

Wyjątkowe szkolenie piłkarskie

Przygoda z piłką nożną nie rozpoczyna się na wielkich stadionach lecz ma swój początek w wieku szkolnym. Wierzymy, że wśród najmłodszych adeptów piłki nożnej kryją się talenty, które w przyszłości będą mogły rozbłysnąć na ligowych boiskach. Pamiętając jednak o wieku naszych przyszłych piłkarzy, stawiamy na frajdę i prawdziwą radość z gry.

Treningi przez zabawę, edukacja przez sport

Młodzieżowa Akademia Piłkarska ITS Jeziorak Iława przeszła pozytywnie wszystkie etapy Certyfikacji Szkółek Piłkarskich PZPN i otrzymała srebrny certyfikat. Przyznanie certyfikatu gwarantuje, że szkółka piłkarska gwarantuje odpowiedni poziom szkolenia weryfikowany przez Polski Związek Piłki Nożnej.
Program dostosowany jest do wieku uczestników, a w treningach uczestniczyć mogą zarówno chłopcy, jak i dziewczynki. Zapisz swoje dziecko już dzisiaj i zacznij treningi!

Jak się zapisać?

Więcej o Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej Jezioraka Iława znajdą Państwo tutaj. Wszelkie pytania prosimy kierować pod numer tel. 604 188 402 (trener Marek Witkowski) lub tel. 668 825 201 (trener Łukasz Gurowski).

ROZPOCZNIJ Z NAMI PIŁKARSKĄ PRZYGODĘ!

ZAPISZ SIĘ JUŻ TERAZ I TRENUJ W JEZIORAKU IŁAWA!!

fot. Rafał Samsel

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji