Nowe zasady wejścia na stadion przed meczem z Concordią

W meczu 1/4 finału Wojewódzkiego Pucharu Polski Jeziorak Iława zagra z Concordią Elbląg. Spotkanie odbędzie się w sobotę, 18 lipca o godzinie 17:00. Jednocześnie informujemy o nowych procedurach adresowanych do wszystkich kibiców, łącznie z posiadaczami Karty Rodziny Jezioraka i Klubu 100.

Zgodnie z Rozporządzeniem Rady Ministrów mecze mogą być rozgrywane z publicznością, która może jednak zająć nie więcej niż 25% pojemności stadionu. To oznacza, że na Stadionie Miejskim w Iławie będzie mogło zasiadać 752 widzów. Pierwszeństwo będą mieli właściciele kart Rodziny Jezioraka oraz Klubu 100.

Przepisy i środki ostrożności nakładają na klub obowiązek wprowadzenia działań, mających zwiększyć bezpieczeństwo fanów na trybunach. W trosce zdrowie kibiców klub podjął decyzję o otwarciu trybuny od strony ulicy Biskupskiej. Wejście na stadion będzie możliwe w dniu meczu od godz. 15:30. Kibiców prosimy o przestrzeganie podwyższonych standardów bezpieczeństwa.

Co uległo zmianie?

  • Obowiązkowe dla wszystkich kibiców jest używanie maseczek zakrywających usta i nos. Wejście i przemieszczanie się po terenie stadionu bez maseczki będzie niemożliwe. Z uwagi na bezpieczeństwo i zdrowie wszystkich kibiców, klub odmówi zgody na wejście na mecz osobie, która nie zakryje ust lub nosa.
  • Każdy kibic wchodzący na mecz jest zobowiązany do dezynfekcji rąk przy wejściu na teren stadionu.
  • Kibice są zobowiązani do zachowania dystansu dwóch metrów od uczestnika imprezy w trakcie przemieszczania się po terenie stadionu.
  • Obowiązkowe jest zachowanie bezpiecznej odległości na wejściach i w kolejkach do punktów gastronomicznych.
  • Wejście na stadion to świadoma akceptacja przez kibica ryzyka związanego z zagrożeniami COVID-19.

Gorąco apelujemy do zastosowania się do tych zasad. Chodzi przecież o nasze własne bezpieczeństwo. To od naszej postawy na trybunach zależy przecież ilu kibiców będzie mogło wejść na stadion Jezioraka w kolejnych meczach i w nowym sezonie forBET IV ligi – mówi Mariusz Wilk, p.o. Dyrektora Klubu.

Zachęcamy do wyrobienia karty Rodziny Jezioraka i zagwarantowania sobie miejsca na całą emocjonującą rundę jesienną, w czasie której razem powalczymy o zwycięstwo!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji