Paweł Flis w Raduni, Michał Foj w Ossie, Jakub Stanikowski w Gromie. Co porabiają byli piłkarze Jezioraka?

Kończy się transferowa karuzela. Do zespołu podczas zimowego okienka transferowego dołączyło kilku zawodników. Zanim jednak pojawiły się nowe nazwiska, kilkoro piłkarzy opuściło jednak klub, który mieści się przy ulicy Sienkiewicza. Co porabiają byli piłkarze Jezioraka?

Podczas zimowych przetasowań, nastały zmiany kadrowe pośród piłkarzy, którzy reprezentują Iławski Klub Sportowy. Po kilku latach rozłąki ponownie w barwach Jezioraka zagrają (mający doświadczenie II i III ligowe) Michał Bartkowski i Borys Piórkowski. Do zespołu powrócił również Maciej Banaszek, a wczoraj zaprezentowaliśmy Szymona Nakielskiego. Na dniach zostanie zaprezentowany również Hubert Leszczenko.

Po zakończeniu rundy jesiennej z zespołem pożegnali się bardzo zasłużeni zawodnicy, walnie przyczyniający się do odbudowy klubu, a dawniej reprezentowali jego barwy, chociażby w II i III lidze. Mowa tu oczywiście o Dawidzie Kowalskim i Danielu Madeju. Do odbudowy przyczynili się również młodsi zawodnicy, tacy jak Michał Foj i Jakub Słomski. Ten pierwszy będzie reprezentował barwy Ossy Biskupiec Pomorski, a Jakub Słomski podjął pracę za granicą.

Natomiast 19-letni Paweł Flis został zawodnikiem II–ligowej Raduni Stężyca, zespołu, który ma szansę na udział w barażach o awans do I-ligi. Rówieśnik Pawła, Jakub Stanikowski, autor czterech goli w poprzednim sezonie będzie podczas piłkarskiej wiosny reprezentował barwy IV–ligowego Gromu Nowy Staw. Drużyna z Nowego Stawu zajmuje dziesiąte miejsce w tabeli, pomorskiej IV ligi. Z zespołem pożegnał się również tymczasowo Cezary Nowiński.

Dziękujemy panowie za godne reprezentowanie barw Jezioraka. Życzymy powodzenia w dalszej karierze, w życiu zawodowym i prywatnym!

Autor: Karol Synowiec

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji