Piłkarska Gala W-MZPN. Mamy nominacje w 5 kategoriach!

Jak już pewnie wiecie Warmińsko-Mazurski Związek Piłki Nożnej organizuje pierwszą w historii piłkarską galę. Nominacje są ogłoszone w jedenastu kategoriach. Nam udało się je otrzymać w kategoriach: Działacz roku, Trener roku, Drużyna roku, Marketing roku oraz naszym sponsorom w kategorii Sponsor roku. 
 
Żeby oddać głos (w postaci reakcji na zdjęcie na Facebook’u) wystarczy kliknąć podświetlony odnośnik.
1. Sponsor roku
 
Energa SA  – Nowy sponsor Jezioraka Iława i od dłuższego czasu główny sponsor AS Stomil Olsztyn. Energa jest jedną z czterech największych krajowych spółek energetycznych i jednym z trzech największych dostawców energii elektrycznej w Polsce. Podstawowa działalność spółki obejmuje wytwarzanie, dystrybucję, obrót energią elektryczną i cieplną oraz obrót gazem. Z Akademią Sportu Stomil Olsztyn Energa związana jest od roku i jest jej sponsorem strategicznym. Dzięki niej Akademia ma możliwość rozwijania infrastruktury sportowej oraz podnoszenia jakości szkolenia. Z Jeziorakiem Energa związała się niedawno dając klubowi możliwość dalszego rozwoju. W Iławie wiążą duże nadzieje w związku z pozyskaniem tak dużego sponsora.
Szynaka Meble – Jeden z głównych sponsorów Jezioraka Iława. Grupa Meblowa Szynaka to wielopokoleniowa, polska firma rodzinna, którą dziś tworzy 6 nowoczesnych zakładów produkcyjnych zlokalizowanych w Lubawie, Iławie, Nowym Mieście Lubawskim i Wolsztynie, a także Centrum Logistyczne i Pałac Mortęgi Hotel & SPA. Łączna powierzchnia obiektów wynosi ponad 500 000 m², co odpowiada wielkości 70 boisk piłkarskich. Firma Szynaka Meble i jej właściciel Jan Szynaka związani są z klubem od wielu lat. W przeszłości Jan Szynaka był Prezesem Jezioraka, a obecnie jest jednym głównych sponsorów klubu.
 
2. Marketing roku
 
Jeziorak Iława – „Rodzina Jezioraka” – to projekt, który w znacznym stopniu pomógł w odbudowie klubu z wielkimi tradycjami. Członkiem stowarzyszenia może zostać każdy, wystarczy wypełnić deklarację i opłacić składkę członkowską. Dzięki temu można bezpłatnie uczestniczyć we wszystkich imprezach organizowanych przez klub. W ostatnim czasie co chwilę do klubu dołącza nowy sponsor, przez co Rodzina Jezioraka ciągle się powiększa! Spory wpływ na taki stan rzeczy mają również inne działania marketingowe jeziorowców. Skróty meczów po każdej kolejce IV Ligi? Jeziorak to ma. Podobnie jak wywiady, zapowiedzi, kulisy, konferencje, oprawy kibiców i tak można by jeszcze wymieniać… JeziorakTV po prostu „robi robotę”. Do tego dodajmy obszerne galerie zdjęć, aktywne działania w mediach społecznościowych, sklepik z gadżetami no i wiemy już skąd nominacja do tytułu Klubowego Marketingu Roku.
 
3. 
 
Andrzej Sobiech jest sponsorem Jezioraka nieprzerwanie od lat 80-tych, bez względu na to czy zasiadał w Zarządzie klubu, czy też nie. W 2003 roku został Prezesem Jezioraka i odbudowywał klub po spadku z II ligi. Na tyle skutecznie, że Jeziorak rok po zakończeniu jego prezesury wrócił do II ligi. Ponownie Prezesem został w 2016 roku, gdy po zupełnym upadku Jezioraka trzeba było odbudowywać go od B klasy. Andrzej Sobiech jest w zupełności oddany Jeziorakowi. Poświęca mu tyle czasu, że w Iławie zastanawiają się, czy jeszcze pracuje w swojej firmie, czy już tylko zajmuje się prowadzeniem klubu. Gromadzi wokół siebie wspaniałych ludzi. W klubie udało mu się połączyć doświadczenie z młodością, dzięki czemu Jeziorak co roku wykonuje kolejny krok do powrotu na piłkarskie salony. Obecnie jako beniaminek IV ligi po rundzie jesiennej Jeziorak zajmuje wysoką 4 lokatę. Jednak największym sukcesem działalności Andrzeja Sobiecha jest zbudowanie wokół Jezioraka społeczności piłkarskiej złożonej z kibiców, sponsorów, samorządowców i mediów, dzięki czemu w Iławie ponownie zagościła moda na Jezioraka.
 
4.
 
Jeziorak Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga) – Iławianie w ciągu trzech ostatnich sezonów notowali awans rok po roku z rozgrywek B-Klasy aż do IV ligi. Sezon 2017/18 zakończyli pewnym awansem z ogromną przewagą 23 punktów nad drugą w tabeli „okręgówki” Olimpią Olsztynek. W tym roku Jeziorak zwyciężył w 12 spotkaniach na 15 rozegranych w ramach rozgrywek Klasy Okręgowej oraz 11 razy na 17 meczów IV ligi. Jeziorak po rundzie jesiennej plasuje się na czwartej pozycji, co jak na beniaminka jest bardzo dobrym wynikiem.
 
5.
 
Wojciech Figurski – Jeziorak Iława (Klasa Okręgowa / IV Liga) – łączy funkcję trenera i piłkarza od sezonu 2015/2016, kiedy to Jeziorak występował w rozgrywkach B-Klasy. Do kolejnych awansów drużyny z Iławy przyczynił się także swoją grą i zdobywaniem wielu goli. Obecnie iławianie grają w IV lidze, w której po rundzie jesiennej zajmują w tabeli wysoką 4. pozycję. 34-letni Figurski jako zawodnik w obecnych rozgrywkach zdobył 9 bramek i obok Arkadiusza Kucińskiego jest najlepszym strzelcem swojego zespołu.
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji