Podsumowaliśmy 2017 rok oraz podziękowaliśmy Rodzinie Jezioraka za wsparcie [ZDJĘCIA]

W gronie zacnych gości – z władzami Iławy i sponsorami w hotelu Stary Tartak podsumowaliśmy 2017 rok i podziękowaliśmy Rodzinie Jezioraka za okazane wsparcie. Była to też okazja do przedstawienia ludzi, którzy dziś tworzą i napędzają ten klub.
 
Wśród obecnych gości nie zabrakło burmistrza Iławy Adama Żylińskiego, który podczas swojego wystąpienia zapowiedział, że w kolejnej kadencji zamierza doprowadzić do modernizacji Stadionu Miejskiego w Iławie. Głos zabrał również Wojciech Żmudziński, dyrektor Iławskiego Centrum Sportu, Turystyki i Rekreacji, który z kolei opowiedział o prowadzonej i finansowanej przez miejski samorząd Młodzieżowej Akademii Piłkarskiej, ściśle współpracującej i wychowującej dla Jezioraka młodych sportowców.
 
Prezes klubu Andrzej Sobiech opowiedział o kondycji finansowej stowarzyszenia, zaś wiceprezes Zbigniew Szczypiński – o projekcie Rodzina Jezioraka, która dziś liczy już niemal 500 członków. Głos zabrali także trenerzy – Wojciech Figurski (piłka nożna) i Grzegorz Baliński (piłka ręczna).
 
Ponadto wyświetliliśmy specjalnie przygotowany na tę okazję film podsumowujący 2017 rok oraz opowiedzieliśmy o tym, jak prężnie rozwijającym się klubem jest Jeziorak i staraliśmy się przekonać gości, że w tę markę z wieloletnimi tradycjami warto inwestować.
 
Na zakończenie części oficjalnej prezes Sobiech wręczył władzom Iławy i sponsorom pamiątkowe proporczyki i karty vipowskie upoważniające do wstępu w 2018 roku pod krytą trybunę stadionu.
 
Swoją obecnością zaszczycili nas również Wojciech Szymański, przewodniczący Rady Miejskiej w Iławie, radny i honorowy prezes Jezioraka Edward Bojko, a także Marek Witkowski, kiedyś zawodnik Jezioraka, a dziś pracownik ICSTiR opiekujący się stadionem i akademią.
 
Spotkanie poprowadził doskonale znany w Iławie konferansjer Dominik Jaskulski.
 
Wszystkim Państwu serdecznie dziękujemy za to, że jesteście z nami i nas wspieracie.
 
// Rodzina Jezioraka
 
Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji