Przed meczem: Jeziorak Iława – Polonia Lidzbark Warmiński

W niedzielę, 17 listopada o godz. 13:00, zespół prowadzony przez trenera Wojciecha Figurskiego rozpocznie rundę rewanżową sezonu 2019/20. Jeziorowcy podejmować będą na własnym boisku beniaminka tegorocznych rozgrywek – Polonię Lidzbark Warmiński. Zapraszamy do wspólnego dopingowania, kontynuujmy razem serię zwycięstw!

W IV lidze już w ten weekend zaczyna się runda wiosenna. Awansem grać będziemy jeszcze do 24 listopada. Zajmijmy się jednak tym, co wydarzy się w najbliższą niedzielę, bo emocji nie powinno zabraknąć.

Takiej serii zwycięstw drużyna trenera Wojciecha Figurskiego nie miała od wiosny sezonu 2018/19. Nic dziwnego, że kibice na iławskim stadionie w trakcie meczu coraz chętniej skandują kultowe dla nich hasło „Tylko zwycięstwo”. To nie jest przypadek. Piłkarze Jezioraka od końca września trafiali do siatki rywali 30 razy! tracąc przy tym tylko 4 bramki. Teraz można postawić ostrożną diagnozę: Jeziorak jest na właściwych torach.

Nasz najbliższy przeciwnik to drużyna, która najlepiej z obecnych beniaminków radzi sobie na IV-ligowym froncie. Szóste miejsce w tabeli to dla ekipy prowadzonej przez trenera Czesława Żukowskiego świetny wynik. Najskuteczniejszym i najbardziej doświadczonym zawodnikiem drużyny gości jest Paweł Łukasik, który w tym sezonie zdobył już 9. goli (liga i puchar).

Dla Jeziorowców niedzielne spotkanie będzie doskonałą okazją do rewanżu za porażkę z 1. kolejki. Na inaugurację rozgrywek Jeziorak przegrał w Lidzbarku 1:3. Przebieg tamtego spotkania zdeterminowała czerwona kartka, którą otrzymał Dawid Kowalski już w 3 minucie spotkania.

Mecz sędziować będzie Dawid Wiśniewski , a na liniach pomogą mu Michał Pereszczako oraz Damian Dębski.

Przypominamy o darmowych biletach dla kobiet i młodzieży do lat 15, które czekają na was 14 oraz 15 listopada w biurze klubu.

Cena wstępu na spotkanie to 10 zł. Rodzina Jezioraka wchodzi za darmo.

Zapraszamy wszystkich kibiców na Sienkiewicza 1 – wspólnie dopingujmy Jezioraka w walce o kolejne ligowe punkty w sezonie 2019/20!

Ta strona używa ciasteczek (cookies), dzięki którym nasz serwis może działać lepiej.
Akceptuje
Więcej informacji